bugün

evet efendim...

başı açık, ahlaki açıdan yüce allah'ın emir ve yasaklarına uymayarak zaten baştan falso davranışlar gerçekleştiren benim gözümde kadınlık vasfını çoktan yitirmiş olan ve hayatını muhtemelen laiklik denen şeye adamış ve yazları kocasıyla seks yapmış rahatlamış, karpuz yemiş ferahlamış şekilde kocasıyla sakilik yapar.

esasen ben düşünüyorum da daha yüce allah'ın emirlerine uymayan bir kadın nasıl olur da çocuk yapar aklım almıyor hadi çocuk yaptın bi hatadır oldu gitti herkes hata yapabilir ama düşünsenize o çocuğa başınız açık biçimde bakıyorsunuz, annelik yapmaya uğraşıyorsun...

ulan gafil, bre karı senin yaptığın anneliğe şimdi laf söylerim ama mdük burda çaylak eder beni her ne kadar eski olup sözlükte payım olsa da olaylara ak gözlüğüyle bakan biri olsam da ben kendime dahi ayrıcalık yaptırmam kardeşşş..

kusura bakmasın ama bu kadının yaptığı annelikte annelik olarak geçiyor, benim gariban başörtülü yatalak valideciğimin anneliği de. bunu kabul edemem a.ına basiyim.
Annelik görevini eksiksiz yerine getiren gerek sevgiyi gerek ahlakı gerek HOŞGÖRÜ yü eksiksiz öğreten başı açık anneme bunu bir küfür olarak sayıyorum.
ne başı açıklar gördük başı kapalıdan edepli, ne başı kapalılar gördük bir hayat kadınından edepsiz dedirtmiştir. dar bakış açısıyla bakılmaması gereken bir durumdur.
Annesine bile hallenen yobazların tespiti.
kan donduran yazıdır, Allahtan tek dileğim bu ve bunun gibi sapkın düşüncelerdeki insanların hayatlarına bir şekilde ışık tutup onları cehaletten kurtarmasıdır.
Yıl olmuş 2015 hala bu adamı ciddiye alanlar var.

Normal olan durumdur.
Başı açık olup olmaması insanları ilgilendirmez. Başı kapalı olupta enne olamayanlar yani annelik yapmayanlar var.
Bu kafayı yaşamak için çok çabalamışsın belli. Lan gerzek madem bu kadar dindarsın bütün başı açık annelerin vebalini nasıl bu kadar kolay üstlenebiliyorsun? Sidik yarıştırır gibi türbanlı anne vs imansız anne kapıştırıyor ya. Bi git allasen mantık çerçevesinde başlık aç.
Ulan sen adam olsan bırak Müslümanlığı milletin annesi hakkında yorum yapmazsın. Bak ben müslüman bir adamım ama senin gibi muslumanın amına koyayım. Senle allahımız da peygamberimiz de bir değil.
Başı açık bir kadının annelik yapmasıdır. Ben cennet başı kapalı annelerin ayakları altındadır. Diye bir şey okumadim.

Nisa suresi 132 : göklerdeki her şey , yerdeki her şey allah' indir. Vekil olarak allah yeter.
( yani her birimiz bu dünyada allah' in bir yansimasiyiz. Bas örtülü olan da allah'in bir parçası , baş örtüsüz olan da. Hepimiz ondan geldik ve ona döneceğiz. Hesap verilecekse de bir tek allah'a verilecektir.)

Bakara suresi 16 ; Hani biz israiloğullari'ndan " allah'tan başkasına ibadet etmeyeceksiniz ,ANNE ,babaya , yakınlara , yetimlere , yoksullara iyilik edeceksiniz , HERKESE GÜZEL SÖZLER SÖYLEYECEKSiNiZ , namazı kılacaksınız , zekat vereceksiniz " diye söz almıştık. Sonra pek azınız hariç , yüz çevirerek sözünüzden döndünüz.

işte bizim dinimiz de , bizim kitabimiz da hic bir yerde türbanlı anne diye bir söz geçmez. Anne annedir. Ve bir diğeri kuran herkese güzel sözler söyleceksiniz diye emreder. Dikkat edin herkese !!

Mümin kardeşlerim siz sözünüzden dönmeyin ve kalplerinizin mühürlenmesine izin vermeyin.
Yaratilani sevin yaratandan ötürü..

Kötü söz söyleyenleri , heleki annelere dil uzatanlari allah ıslah etsin.
abestir.
utanç verici yüz kızartıcı durumdur. evet
utanç verici yüz kızartıcı bir durum mudur ? Hayır.
çocuğunun ahlakından, kendisine hallenmeyeceğinden emin olan bir kadının annelik yapmasıdır.

bir de şöyle bir ahlaka (!) (bkz: yobazların ahlakı) sahip, böyle çocuklar var tabi: (bkz: yobazların analarından tahrik olması)

anaları çaresiz her taraflarını örtüyorlar. hatta yanlarında kocaları olmadan çocuklarını kucaklarına bile almıyorlar mecburiyetten...
zamanında buraya şöyle bir entry girmiştim;

''uludağ sözlük yönetimi sırf bir tık fazla olur diye böyle mal insanları bu sözlükte barındırdığı için bitmiştir. yazıklar olsun sizin para sevdanıza. sizin kültürünüzü de, terbiyenizi de sikeyim amına koyduğumun pezevenkleri.

edit: şimdi bu yazdığım entry yüzünden silik ya da çaylak yerim ama bazı orospu evladı, ilgi budalası piçler hala sözlükte fink atmaya devam eder. tıpkı yıllardır olduğu gibi. sözlüğün anasını siktiniz be yazık ulan yazık.
prim vermeyin şu hayvanlara.

tanım: çoğu anneden daha iyi annedir.''

yetkililer bunu formata aykırı olduğu ve ahlaka aykırı olduğu için silmiş. ama bazı orospu evlatları eli kolu rahat rahat takılabiliyor lan? olaya bakar mısın. şunun aynısını ekşi'de yap anasını sikerler onu yapanın...
Annenlik doğurmakla, baş kapatmayla, para vermekle olmaz. Yürek verecek yürek. O yüzden dar bakışlı arkadaşlarımızı şiddetle sikiyorum.
tartışmaya açıktır.

anamda böyle yapamadı bizlere analık. ben piç erkek oldum kız kardeşim şey. biraz yollu. biz de söz açık kusura bakılmasın.
insanı biraz düşündürür. tartışmaya açıktır. evet.
Başlığı açan yazarın hangi zihniyette olduğu. Sizin gibilerin olduğu bir dünyada yaşamak utanç verici aslında.

Sizin gibi itlerden, şerefsizlerden, mallardan baba oluyorda sırf başı açık diye neden anne olamıyor.
- kanka annen rio ferdinand'a çok benziyor.
- ya dalga geçmeyin olm yaa.
Bir kadının herşeyine dil uzattınız eyvallah. Ama anneligine dil uzatamazsınız. Önce adam olun. içiniz pis gidin temizlenip gelin.
dini yönden sakıncalıdır. evet..
Kadınlarla ne alip veremediginiz var. Acilan basliklarin cogu kadina yonelik taciz,siddet,hakaret iceriyor.bu ne cinsiyetcilik boyle ya. Haddinizi bilin. Beyni olmayan bircok erkekde babalik yapiyor, adamim diye dolasiyor?
annenin başı açık mı?