bugün

acıyıp şehvetli bakışlarına karşılık verdiğim hatundur.

ulan madem makyaj yapacaktın ne anladık başörtünden ?

tek suçlu saçların mı?

ben simsiyaha boyadığın gözlerinden, kıpkırmızı dudaklarından da tahrik oluyorum!

o örtü, ben bakıp tahrik olmayayım diye değil miydi?

üzülüyorum bu kızlarımıza kısaca...
rahat birakilmasi gereken kizdir. cani ne isterse onu yapmalidir. aile baskisiyla ortunuyorsa uzuldugum kizcagizdir.
dün gece zeki kayahan coşkun çok güzel bir şey söyledi. onun mesaj noktası thy idi ama neyse...
"damacanadan tahrik olan adam ile rujdan tahrik olan adam aynı kafa yapısına sahiptir. illa ki bir hesap soracaksanız, ruju sürenden değil ondan tahrik olandan sorun." bu kadar basit aslında. saksafonkafa sende.
KAPALI MOTORDUR.
insanların günahlarını ifşa etmek daha büyük bir günah diye bilinir fakat bizim insanlarımız şekilcilikten kendilerini soyutlayamadıkları için maalesef bu tür eleştirileri yapamadan edemiyorlar. yaptığım bu eleştiri o bayanların davranışlarını takdir ediyorum anlamına gelmesin ama herkes kendine göre bir inanca sahiptir onları yargılamak bize düşmez. bu namaz kılıp akşamına çayda komşu dedikodusu yapmaktan farksızdır. zarardan başka hiçbir sonucu yoktur.
şu sıralar sık sık gördüğümüz kızlardır.
o da bir gariptir. Ne bok yediği belli değildir.

Ek: başörtüsü takmayan kızdan çok farkı vardır, olmalıdır. Başındakinin amacı bellidir. Doğru değildir makyaj, dikkat çeker, şehvet verir.
başörtüsü takmayıp makyaj yapan kızdan farkı yoktur.
Bunu okuyan kapalı ve makyaj yapan kız şöyle korur kendini
- gıybet yapıyorsunuz günaha giriyorsunuz.
Ama düşünmez hanfendi başı açıklara ne hakaretler ettiğini.
Bence normal bir şey. Yani ters bir durum söz konusu değil neden yapamasın ki? Sen eğer ama o kapalı gösteriş yapmamalı dersen o zaman o elinde ki telefonu falan değiştirt kızın. Çünkü kapalı dikkat çekmemek istiyor ama internete resimlerini atıyor.

Eeee ne anlamı kaldı herkes gördü zaten seni. Dikkat çektin baya bir kapalılığın ne anlamı kaldı. Eğer buna önem veriyorsanız sosyal medyadan çekin kapalı insanları. Makyaja falan takmayın.
Ne ondan ne ondan vazgeçebilmiş belliki.
(bkz: bloody Crescent)

tipe bak afedersin.