bugün

chp zihniyetinin hic bir zaman degismeyecegini gosteren tablodur.
photoshoptur.

gerçek twitter hesabından kanıt gösteremeyen akp'lilerin numarasıdır. ha, ayrıca kamuda türban mürban olmaz.
bir melih birgin ya da yasin ekrem serim değildir

görsel

edit: koskoca yasin ekrem serim böyle twit atmaz fotoşok o diyenler için;

http://www.odatv.com/n.ph...min-oglu-cikti-1701111200
kamuda türban da olur başörtüsü de olur. kamuda siyasi simge olarak gördüğünüz başörtüsü dışarıda nedense birden normale dönüyor.başörtüsü bir partiyi temsil ediyorsa-ki külliyen yalan akp yokken de vardı bu- mini etek, sarı boyalı saç ve dekolte de başka bir partinin bariz simgesidir.

ama üzerinde amblem olmayan ve dışarıda giyilebilen her kıyafet devlet dairelerinde kullanılabilmelidir.

ben çocuğumun başörtülü bir öğretmenden ders almasını istemiyorum diyen veliler kadar açık saçık öğretmenden ders almasını istemiyorum diyen veliler de vardır.

ve özgürlük başkasının hakkına girene kadar. bunu bilin artık.

olaya gelince nankör demiş köpek demiş. canı sağolsun.
siyasi simgeyse türban en çok mecliste olmalı.yıllardır kemalizmi kullanıyorlar biz bi şey demiyoruz. kemalizm türbandan daha mı değersiz.
bir melik birgin değildir bunu söyleyen.
tüm genellemeler yanlıştır.
her kime söylenmiş olursa olsun, şafak pavey'e yapılan kadar büyük bir terbiyesizliktir.
twite bakarsanız adam başörtülüler nankör köpeklerdir dememiştir.
başımıza ne geliyosa hep bu kadın milletinden.
tüm başörtülülerin harika, mükemmel zekalı, vatansever vb olduklarını savunmak kadar hepsinin akılsız, nankör, gerici vb. olduğunu savunmak da cehalet haykıran ve sefil düşüncelerdir. aşalım bunu, her etiket bireyseldir ve genellemeler cehalet anlatır.
saçmalıktır ikdidarın ekmeğine yağ sürmekle görevli muhalefettir .
Başörtülülere nankör köpek diyen bir zihniyet; seçim zamanı kara çarşaflı insanlara CHP rozeti takıp medyaya şov yapan zihniyetle aynı.Hangi laiklikten söz ediyordunuz?Hangi ilkelerden ödün veriyordunuz?Oy tüm değerlerinizden önde değil miydi?Hatırlatayım dedim.
bu ülkede kemalizm bitti artık beyinsizler.
kamu da başörtüsü yasağı artık bitti.
bunlar hazımsızlığınız acı acı inliyorsunuz
sizin gibi adiler yüzünden mustafa kemal den soğudu bu millet.
siz ne zaman ki kamuda başörtülü kardeşlerimizi bağrınıza basarsınız
biz de o zaman tam anlamıyla laikliği benimseriz.
yetti artık sizin ettikleriniz
bir kaç kemalist kafa hala başörtüsü yasağını destekliyor ama
artık elinizden hiçbir şey gelmiyor
kalkın uyanın lan laiklik bu ülkede bitti işte anlayın artık
halk hiçbir zaman laikliği benimsemedi
başörtüsü yasağıda kalktı
etrafınızda dindar insanlarla yaşamak zorunda kalacaksınız artık
ya yaşayın ya da intihar edin.
tam da tahir efendi bana kelp demiş olayıdır.neyse bu tahir efendi için de gelsin:

"tahir efendi bana kelp demiş
iltifatı bu sözde zahirdir,
maliki mezhebim benim zira,
itikadımca kelp tahirdir, tahir kelptir."
baş örtüsüz kadın perdesiz eve benzer diye bir söz yazanları, miting meydanlarında bunu söyleyenleri alkışlayıp, baş örtülüye birşey denilince ayağa kalkmak.. samimiyetsizliktir.