bugün

(bkz: çok güzel oldu)
(bkz: türbanlı ürolog)
öcü değil hakimdir.
eğer liyakat sahibiyse başörtüsü verdiği kararlara etki etmez. başı açık olsun ama liyakat önemli değil zihniyetine ters gelebilir.
(bkz: başörtülü hakime)
Doğru bir şey değil.
Yaninda bikinili hakim görmek istediğimiz hakim. Bakalim saygı duyabilecek mi.
adalet mülkün temelidir ve adalet herkes içindir. hakettiyse bırak orayı anayasa mahkemesine bile başkan olabilir ama işte hakettiyse.
Kapanmaya açılmakla karşılık verileceğini düşünen sapık zihniyetleri görmemizi sağlamış hakimdir.
Lafa bak, yanında bikinili hakim görmek istiyormuş. Senin ben beynini sikeyim.
Arkadaşım açmak ve kapatmak kişinin hakkıdır özgürlüğüdür. Mecbur mu amk bu hakkı kullanmaya. Bir insana aç yada kapa demek sana bana düşmez. Kişisel kararı seni beni ilgilendirmez.
gayet doğal olandır. bir türlü anlamadı şu kıt kafalılar önemli olan başörtülü olmak değil ya da başı açık olmak değil. önemli olan vicdanınızı çıkar örtüsüyle örtmemiş olmaktır. bir insan kapkara çarşaflara da sarılı olsa eğer vicdanının sesini, allah ın emirlerini kul hakkı yememeyi, adil olmayı ilke edinmişse kendine baş tacımızdır. eğer ki bir insan başı açık modern ayaklarında takılıyor ama buna rağmen yalancılıkla, haramla, kul hakkıyla hayatını sürdürüyorsa ne halt ederse etsin kıymeti yoktur.
artık insanları türk- kürt, başı açık- başı örtülü, alevi- sünni diye değil de iyi ve kötü diye ayırsak daha sağlıklı bir sınıflandırma yapmış oluruz.
Amerikada dislanan zencilerden hakim oluyorsa turkiyede dislanan benim basortulu kardesimde gayet guzel hakim olur.
Sozon omoconoz ozgorlok doğol. Golocokkto yopocoğonoz doyotmonon on hozorloğo.

He ebenin amı he.

Dayatmanın kralı bu ülke 80 küsür yıldır yapılıyodu zaten.

Bir insanın kafasındaki bez parçasına bakarak " bu tarafsız olamaz adalet dağıtamaz türbanı var" diyenlerinbeyin yapıları incelendiğinde gündüz oksijen gece karbondioksit salgıladıkları görülür.
Beyin yok ot var amk.

Sırk başında örtü var diye hakim savcı doktor asker olamaz görüşü dayatma değil, başında örtü olup adli karar verince dayatma geliyor.

He ebenin amı he şeriat geliyor kaçın amk.
sadece başını örten hakimdir.
(ironidir andavallar)
ay yakında irana döncez zaten, ecevit döneminde ayda 4 saxom vardı, akp döneminde 1 çekersem iyi diorm yha

tutuşun la şeriat geldi. kafalar kesilcek. myanmara dönecek türkiye
belli zümreleri korumuyor, işini adaletli yapmaya çalışıyorsa normal bir hakimdir ve başörtüsü teferruattır.

bıktım ya bu ülkenin bu meseleyi aşamamsından, insanların tercihleriyle uğraşılmasından. yeminle bıktım.
boynuna haç, davut yıldızı v.b. dini simgeler takmış hakim de olmalı öyleyse.

yıllarca mini etek örnek verilerek sıkmabaşa yol açılmaya çalışıldı. şimdi birileri kalkmış "kapanmanın karşılığı açılmak mıdır" diyorlar. e sığır, onlarca yıl bunu yapan sizin o demagog zihninizdi.

kadınların tanıklığını bile kabûl etmeyen bir dinin simgesiyle yargıçlık yapmak nedir lan!
Çarşaflıya rozet takan partiye oy verenlerin eleştirdiği hakim.

Bsşörtüsü varsa kesin akp lidir. Çarşafı varsa zaten akp li.
şimdi o kadın baş örtüsünü çıkarsa eminim burda adalet havarisi kesilenler, demokrasiyi yemiş yutmuş olanlar o kadını "atasının kadını işte" gibilerinden şeylerle savunur. ama baş örtülü ya tamam amk o kadın rejim düşmanı işte, şeriat getirecek diğer baş örtülü kamu çalışanlarıyla beraber.

tekbiiiiiir
allahu akbar.

yine, yeni, yeniden kısır düşüncelere hapsolmuşuz. neymiş efendim, türbanla giriliyorsa mini etekle de girlisinmiş, bikiniyle de girilsinmiş. lan baş örtüsünün karşılığı çıplaklık mıdır sizin o beyinlerinizde? görevini layığıyla yapıyorsa- ki baş örtüsü sebebiyle böyle bir baskı altındadır- ne yapacağız? "ben sünniyim" diye adeta bağırıyor tamam da, bunu işine karıştırmıyorsa size, bana afedersiniz ama bok yemek düşer.

körü körüne atatürkçülük yapan zihniyet çok mu güzel adalet dağıttı da anırıyorsunuz siz şimdi. bir tane baş örtülü görünce "ayy şeriat geliyor arzu" diye dolanın durun amk platin saçlı kokonaları orta yerde.

o değil de bu şeriat antalya'da kadınlar plajı açıldığında da gelmiyor muydu? bu gelişmeyi savunanları "dinci, akpli" olarak gören ahmaklardan ne bekliyoruz ki biz. tabii ki de bunu yanış olarak değerlendirecekler, şeriat geliyor diyerek yine bırakacaklar orta yere.

80 darbesinin eseri olan baş örtüsü yasağının kaldırılmasını hazmedeceksiniz amk hazmedeceksiniz. ama öyle ama böyle hazmedeceksiniz bu durumu, sindireceksiniz çakma demokratlar sizi. cuma namazıyla dalga geçen şerefsiz köpekler eğer bu durumu eleştiriyorsa, zaten otomatik olarak iyi bir gelişme olarak görmek lazım bunu. siktirin gidin şimdi siz votkanızı için.
diğer hakimler gibidir. ya şimdi açık olan hakimlerin hayata karşı bir bakış açıları, benimsedikleri bir görüş, inandiklari bir din ne bileyim kendilerini temsil ettigini düşündükleri bir inançlari yok mu? tabi ki var ve bu inandıkları değerleri, benimsedikleri inançlarını mesleki hayatlarindan çok mu bağımsız yaşıyorlar? hayır. yani açık olan kadınlar karar verirken çok mu objektif oluyorlar kı başörtülü bir kadının hakimliği, vereceği kararlar sorgulaniyor.
karşıtı mini etekli hakim olmayan hakimdir. adalet her yönden tarafsız olduğunu muhakkak her haliyle belli etmelidir. bir şüphelinin karşısında onunla aynı veya farklı dünya görüşünde olduğunu göstermek adalet dağıtımında zaaflar yaratabilir. söz gelimi alevi bir vatandaşın mağdur olduğu bir davada hakimin vicdanı tarafsız olsa dahi davacı ve davalıların akıllarında hep bir şüphe olacaktır.
Kafasındaki örtünün beynindeki bilgileri örtmeyeceğinin bilincinde olan, zaten dinine bağlı olduğu belli olan hak yemeyen bayan hakimdir. Türkiye'nin beyninde ki putları yıkma vaktidir.
Başörtüsüz hakim kadar normaldir.
Kesinlikle herkes her yerde her şeyi giyebilir fakat, bu görüntü o düşüncenin kanıtı değil mesaj içeren; 2023'e 2053'e ve 2071'e bomba gibi geliyoruz mesajıdır...
içi tın tın teneke olduğu halde şapka ile eldiven ile medenileşmiş, modernleşmiş güzide memleketimizde

sizin yasaklarınıza göre, sizin dayatmalarınıza göre, sizin kadın haklarını da, insan haklarını da çiğneyerek nice genç kızı genç kadını ağlatmak sureti ile pis zihniyetinize göre saçını açarak okumuş hakimdir.

Şimdi demek istediği gibi giyinme hakkını nihayet sizin kirli ellerinizden almış. Rüştünü ıspatlamış, makamına oturmuş kadındır. Sonra neden akp, hülooğğğ müloğğğ hadi canım, bekleme yapma, ötede çemkir sen, milletin işi gücü var.

Başı açık olandan bir farkı olmayan, yurdumuzun bir rengidir.

Başlık da 2010da açıl ış. Hadi geçmiş ve dahi hayırlı olsun.
ağır ceza reisidir.