bugün

Az önce ülke tv isimli saçma sapan yandaş televizyonda savcı sayan'ın yaptığı açıklama. Ya samimiyetinizi... Allah'a havale ediyorum sizi. Tez zamanda allah belanızı versin.

Edit: tam olarak açıklama şöyle: " ya bu halkın yüzde doksan dokuzu başkanlık istiyor, ana muhalefet başkanı hayır diyor, istemiyorsa kan dökülür tabi"
(bkz: tehdit)
tehdit cümlesidir. hemen soruşturma açılmalıdır.
Ulan nasıl kan dökülür be iki yüzlüler. Başkanlık gelince yapacağınız bir şey varsa şimdi yapın, Madem kendinizi değil de milletinizi düşünüyorsunuz. Şimdi de başkanlık gelirse olacağı gibi ipler tayyip'in elinde değil mi sanki. Ne değişecek o zaman pkk konusunda. Bir bok olmayacak. Ya da birkaç gösteriş yapabilirsiniz belki başkanlık geldi terör bitti diyebilmek için. O da birkaç ay gidecek en fazla. Analar artık ağlamıyor yalanı gibi. Analara kan kusturdunuz siz be, kan.
bugünden farkı olmayacak.

başkanlık gelmezse ölümler yine olacaksa, hiç yoktan ideal bir parti gelip insaflı bir yönetim ile kan dökülmesine dur deme ihtimali olur.

başkanlık gelirse hem kan dökülmeye devam eder hem insanlar nefes alamadan yaşama mahkum edilerek yaşayan ölüler diyarı olur.
Algı yönetiminin daniskasıdır. Maalesef ülkemizde %50lik bir kesim körü körüne bu fikri desteklemektedir. Başkanlık olsa pkk biterdi başkanlık olsaydı 15temmuz olmazdı başkanlık olsaydı gezi yaşanmazdı vs vs şeklinde çeşitlendirilebilmektedir.

Millet iradesine sahip çıkmak istiyorsa fazla değil birazcık yöneticilerini sorgulamalıdır.
Kanınızda boğulursunuz günü gelince başkan diye inleyen vatan hainleri.
Korkan alçaktır!
benim verecek bir canım var arkamdan çok üzülecek annem babamı düşünmesem gram korkum yok.bugün beşiktaş maçına gidip de ölebilirim yarın savaş çıkar ülkem için savaşırken ölebilirim bilmiyorum ama kendim için korkuyorsam şerefsizim.başkanlık federasyon demek federasyon bölünme demek. yanlış ellerde her şey olabilir.
bu kadar kan akmasının sebebi ne ? diktatörlük pardon başkanlığı halk daha çok istesin diye.
Tecavüzlere, yangınlara, hain terör eylemlerine karşı tek önlemi yayın yasağı olan orospu çocuklarını söylemidir.

Başkan olup yapmayı düşünüp şimdi yapamadığın ne ki be şerefsiz.
bana bu tip cümleler bir çıkarım değil tehditmiş gibi geliyor.