bugün

sadece acı bırakır gidenler, yalnızızdır acımızı taşırken.

belki yeni bir umuttur yeni bir aşk ama silemeyiz yedekleriz acımızı yüreğimizde, bırakılmış olmak bırakılacak olmak anlamına gelir çoğu zaman, yalan seni seviyorumlar tüm seni seviyorumları yalan yapar.

çok şey bırakmaz geriye aşk, çok şeyle devralmayız yeni aşklarımızı.
en fazla acılarından bize verdikleri kadarını.
8 sene sonra hayatımda gerçekleşecek durumdur. ben doldurulmuş bir başlık iken o çocuk "kız için" ukte olacaktır.
entrysiyle olmasa da nickiyle ruh halini belli eden kızdır.
bırakıp gittiğinde çok üzülmez.
(bkz: sakso değil miydi lan o)
(bkz: başka birinin 31 çektirdiği kızla evlenmek)
önemli olan çok sevmek değil midir, şefkat duygusu, koruma içgüdüsü, sahiplenme...
ilişkilerini hep cinsellik boyutunda yaşamış ahlaksızlıkğı kafasının hep bir tarafında tutmuş ya da hala tutan erkekler bunu anlayamaz.

ahlaksızlıkğın dibine vurmaktada tereddüt etmezler. başkasının altına girmiş, ne biliyim inlemiş, yok bilmem ne yapmış kızla evlenen erkek diyede yazar dururlar. bu çerçevede yazmayı bıraksalar genede iyidir devam ederler ben bu gece şunu hakladım bunu yatağa attım sabaha kadar kahvaltı yaptım...

bu türden bir kafa yapısına sahip olan insanlar erkekliğin ne anlama geldiğini kısır döngüleri içinde cinselikle özetler geçerler.

bizler nasıl inslarız ki-özellikle erkekler- insanın hata yapmaya çok müsait olduğunu her zaman göz ardı ederiz. bir kadın bir erkeği çok sevmiş ve ondan darbe yemiş diye her kez tarafından dışlanan tabiri caiz ise aforoz edilmesi gereken bir mal mı olmalıdır? hayır. toplum bu kadar acımaz olmamalı, bu hakıda kendinde görmemelidir.

dedikodu yaparcasına yazı yazıp benim kovduğum kızla evlenmiş diyen insan müsvettesi kızla evlenen erkeğin karşısına çıkıp istediğini söylesin söyleyebilecekse...

**dümdüz arazide herkez üzüm yetiştirir, marifet tepe yamacında üzüm yetiştirebilmektedir.
başka kadının acı çektirdiği erkek ile evlenmekle eşdeğer bir durumdur.
sen acı çektirmessen kıymetinin bilinip el üstünde tutulacagın durumdur.
hedef olursunuz, heder olursunuz, kendisi de heder olur.

küçük iskender' in dediği gibi;

--spoiler--
kanayan yerlerine kan dursun diye başka bedenler basarsan, mikrop kaparsın.

--spoiler--
tutunulacak dalsındır bir nevi odunsundur.
ancak fiyaka peşinde olmayı hedef edinmiş özel sektör kölesi erkeklerin , güzel ve fingirdek olmanın koca bulmak konusunda işe yaradığını keşfettikten sonra acısını yarmış kadınlar tarafından kafeslenmesi vaziyyeti.
risk budur.
acı derken nasıl yani. ayrıntı please.