bugün

eleştiri kültüründen nasiplenmemiş insandır. bunlardan sözlüklerde çok var. arkadaşlar eleştiri başka bir şeydir bi insana küfretmek bambaşka. elbette eleştireceksiniz, elbette beğenmeyeceksiniz ama küfür ne oluyor. edep lüften. evet.
(bkz: ananı da al git)
belki her gün demeçlerinde halkına küfür eden bir başbakandır. küfür denilince neden somut delil aranıyor ki, beyniniz bu kadar mı çalışıyor?
başbakanından yediği kazıklardan bıkmış insandır. alçalmak değildir aksine demokrasinin tatlı sıcak yapış yapış nemli delik bir parçasıdır.
basbakanına küfretmıyor kı ınsanlar basbakanlık dümenı ıle on mılyar dolar servet yapan lıbosa küfredıyorlar.
%50'nin başbakanına sövmekle karıştırılmaması gerekir.
yoktur. uludağ sözlükte başbakana küfür eden bir tane entry'e dahi en azından ben rastlamadım.sanırım şakirtler, başbakan ve akp hakkında insanların; işbirlikçi, hırsız, vatan haini, amerikan uşağı, faşist, cahil, kalpazan, bölücü, yahudi asıllı, gerici, cumhuriyet düşmanı vb suçlamalarını küfürle karıştırıyorlar. küfür başka şeydir suçlama başka şeydir. suçlamalar hakaret olarak algılanabilir.eğer haksızsa zaten hakarettir.ama haklıysa hakaret diyemezsiniz.
keşke şu sözlük ecevit zamanında da olsaydı, o zaman ecevit hükümetine kasa atanlar şimdi neredesiniz?

oradaki yazılan entryleri tek tek arattırıp, burada gözünüze sokmak vardı.
fiziksel etki-tepki prensibidir. (bkz: etki-tepki)
"üzüm üzüme bakarak kararır", atasözünü hatırlatır.

"ananı da alda git buradan".

"şimdi bana sövdüreceksiniz".

anlatabilmişimdir umarım.
Ensesine vurulup pekmezi akitilasi bir boşbakana gercekten yapillasi yerinde bir davranistir.
(bkz: recep tayyip erdoğan/#17465263)
sinirlerine hakim olamayan insandır. kufur de ifade biçimidir. kim olduğu önemli değil başbakan cumhurbaşkanı fark etmez.
(bkz: küfrü hakedecek kadar alçalan başbakan)
--spoiler--
artistlik yapma lan fikri
--spoiler--

küfretmeye fırsat bulamayan insandır.
ahlaksızlığı kendisine şiar edinmiş insandır. evet.
benim değil diğer %50'nin başbakanı olduğundan sıkıntı yok, diyen insandır.
kim olursa olsun devlet büyüğüdür. sövülmemelidir.
Saygisizlik yapmis insandir bunu yapan kendi baskanina da y eri gelir yapar.
eğer başbakanı ülkesi emperyalist ülkelere yem eden bir adamsa alcalmakta haklı olan adamdır .
daha ne kadar alçalabileceğimi sen bile tahmin edemezsin. ayrıca küçük insanlara hitap ederken alçalmak gerekir.
10 yıldır yedikleri ayarların neticesi olacakki, küfür edenler fazla ayarın sonucu yalama olmuşluklarının tezahürü gereği küfürbazlıkta kariyerlerini ilerletmekteler.
insanda söyleyecek laf yoksa başka ne yapsın
eleştiri kültürü gelişmemiş, fikirlerini savunmaktan aciz, hayatta tek başarısı senin amunagorum muahahahah seviyesinde olan acınası insandır. evet.