bugün

(bkz: uludag universitesinin bilim adamlari)
(bkz: uludag universitesinin bilim adamlari)
yanlış bir önermedir.
ilkokullu olmaktan iyidir.

(bkz: rte düşmanları)
genelde aklı başında, vicdan ve sağduyu sahibi insanlardır. ayrıca, akıl yaşta değil, baştadır. akp'yi destekleyen pinponlara bir bakmak yeterli.
inşallah tüm liseliler böyle düşünüyordur da, bir daha böyle bir partiyi başımıza bela etmez! dedirtmiş önerme.
Akp ye oy verenlerin ilk okul mezunu olması ile eşit önermedir.
Dusunebildiklerini ispatlayan liselilerdir. Hepimiz liseliyiz liseliyiz hulooggg
akp'ye oy veren ilkokul mezunu cahillerden daha bilgili olan liselilerdir.
biz sülalecek liseliyiz mesela.
anneannem 65 yaşında tam bir liseli.
en azından düşünüyorlar amk eşşek kadar adamların yapmadıklarını yapıyorlar. he bende bu yastayim ama ruhum daha liseli.

edit: eşşek kadar adamlardan biride burada.
he amüniyum eleştirenler hepimiz liseliyiz, ama tayyip yalayıcılar anaokulu zeka seviyesindedir tayyip ne derse inanırlar.
Buna katlanamayanların beyin fakiri olması ise daha trajikomik bir durumdur.
Üniversite çağında eleştirmekten çok alternatif odaklı düşünmeye odaklanıldığının bir göstergesidir. Daha akademik temelde argümanlar sunulur. zira Lise eğitim müfredatında güncel sisteme dair alternatif geliştirecek bir eğitim-öğretim düzeni yoktur.
söyleyenlerin okuyarak en doğru şeyi düşünme hakkına sahip olduğunu zannettiği bir ibaredir. halbuki ne çok zarar verir okumuş düşünemeyenler okul okumamışlardan bu ülkeye. en doğru ben düşünürüm, benim dediğim doğrudur, dıplomam varsa ezerim ama biz hep mağduruzdur, orası ayrı. bizim dinimizde değil miydi ya mütevazi olmak, yaradılanı yaradandan ötürü sevmek. hobaa uçtu gitti. başbakanı eleştirip diplomanın kralını yapmış adamlar bu önermenin neresinde yer alıyor o vakit? istisna falan olamazlar baya çoklar. sonuç olarak; yav canım he hee.
Liselilerin yakın tarih bilgisinin olmamasından kaynaklanan durum. Onlar bu ülkeyi hep bu günkü gibi zannediyorlar. Bu ülkede başbakanlar asılmış, cumhurbaşkanları suikaste uğramış ,ekmekler fişle alınmış , sana yağ kuyrukları, tereyağ kuyruklar, maaş kuyruklar, benzin kuyrukları ile yıllarını harcamış bir ülke olduğumuzu bilmiyorlar. Başımızdakilerin, borç alabilmek için, avrupalı devlet adamlarının elini eteğini öptüğü günleri bilmiyorlar.
enerji bakani taner yildizin da dedigi gibi okuma orani arttikca hitap ettikleri kitle daraliyor. en azindan lise mezunu olacak kisiler tarafindan elestiriliyor basbakan. ilkokul terk hulogcular tarafindan degil. bence mutlu olmali bilincli insanlar tarafindan elestirildigine.
liseye giden yazarlar için doğru önermedir.
liseliler ama bilinçliler en azından koyun değiller.
kendilerini siyasetten anlıym sanan bi kaç ergen topluluğu ve ailelerindn etkilenmesi.
liseden yüksek eğitimlilerin başbakanı muhatap almadığının işaretidir.
destkleyenlerde zaten über ordinaryüs profesör doktorlardır. ne hikmetse kömür ve makarnayla yaşayıp gecekondularda otururlar.
Kucuk bir ornekle curutulebilecek onerme. Universiteliyim ve elestiriyorum.
Eğer öyleyse, bu ülkenin geleceği için umut vericidir.
savunanların lise terk olduğu bir ülkeyse doğru olan odur yine be paşam.
lise ve üniversite doğrudur. bu da gelecek neslin gidişatını gösterebilir.