bugün

Şampiyon galatasaray olacak BU BARiZ. Başakşehir her ne kadar desteklenirse desteklensin henüz o kapasitede değil.
Bu hükümet takımı şampiyon olacağına bejeke şampiyon olsun kabulümdür.

Not: batallaspor.
2-3 sene sonra göksel gümüşdağ akp' den ibb başkanlığına aday gösterilirse bilin ki iddaa değil gerçektir.

Bu arada başakşehir 12 numaralı formayı rte adına çoktan kulüpten emekli etti haberiniz olsun.
akp'nin uzun uzun uzun bir süre sonra ilk defa bir icraatta bulunacağı iddiasıdır. ben olmasını isterim. yeter artık hep f*nerbahçe, hep b*şiktaş.
Cimbom aradan siyrilip son haftalarda sikertir reis meis tanimayiz.
Kesinlikle ciddiye alınması gerekir, zira Fenerbahçe, beşiktaş ve galatasaray yemiyor içmiyor başakşehire çalışıyor.
Edit: Bu arada adanaspor deplasmanında verilmeyen başakşehir golünü izlemenizi öneririm.
Gavur bile o pozisyonun gol olduğuna yemin etmek için müslüman olup yemin eder.
boş bir başlık. imkani olmayacak sey olursa emeği ile olur hile yapacak takım değil fenerbahçe ile karistirmamak gerek.
beşiktaş liyim, başakşehir şampiyon olursa sevinirim. adamlar iyi mücadele ediyor.
götü kalkık sekiztaş olacağına başakşehir olsa keşke.
Hak ettikleri başarıdır umarım olurlar. Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi proje takımıdır elbet bir gün sampiyon olacaklar.
valla bu sene 3 büyükler dışında herhangi bir takım şampiyon olamazsa bir daha olamaz zaten.

1-2 maça göz ucuyla baktım da gözüm kanadı amk. 96 yaşında adamım adı "süper" olup da bu kadar boktan olan bir şey görmedim.

muğdat, pektemek, slimani.

gol silahlarına bak amk. boncuklu tabanca.
Öğrenci düşük puan almaz öğretmen düşük puan verir, hükümlü suç işleyip ceza almaz hakim verir, alkollü sürücü kaza yapar ceza almaz polis ceza verir. Yani anlayacağınız memlekette hiç kimse bir bok yapmaz ama birileri verir. Bizim gibi geri kalmış toplumların genel algısı bu. Kimse başarı elde edemez birileri el atarsa başarılı olursun algısı.

Futbol da da bu algı var. Yani geçen 53 sezonun bütün Şampiyonlukları verilmiş kimse kazanmamış! Kimse hak ederek başarılı olmamış.

Işte bu algı yüzünden köpek gibi çalışan futbolcu bebeler milyon euro alırken tribündeki salaklar orgazm oluyor.