bugün

Burdayım. Evet, nedir mevzu?
yükselenim yay olmakla birlikte benim de içinde bulunduğum gruptur. titiz olmaları temizlikten ziyade etraflarındaki şeylerin mükemmel ya da en azından sorunsuz olmalarını istemeleriyle ilgilidir. baştan savma şeyleri sevmezler. bu yüzden kendilerinin her zaman her şeyi doğru yaptığını düşünme hatasında bulunurlar ve doğal olarak eleştirilerden de haz etmezler. her şeyi planlarlar ve planlandığı gibi olmasını isterler, aksi durumda öfkelenirler. iyi midir kötü müdür bilinmez ama başa gelen çekiliyor.
(bkz: pinti niyazi)
arkamdan konuşmayın lütfen. geldim.
kadınları aşırı derecede kendini beğenmiş. beğenmekte yer yer haklı olan, güzelliğine kapılırsanız çok çektirecek kadınlardır. arkanızı dönüp uzaklaşın derim. en azından kafa rahat olsun.
erkekleri hakkında bir bilgim yok.
(bkz: ben)
not:ağlak değilim.
ıncığını cıncığını düşününüp irdelemeseler olmuyor olayların.
(bkz: ne var lan)
hatunu güzel olan, erkeği ağlak olan yazarlardır. oysa ikizler erkeği öyle mi efendim...
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
hooooopppp buradayım.
biri benim.
eskişehir in kurtuluşu yani 2 eylülde doğmuş sözlük yazarları da başak burcundandır.
(bkz: aa bu benim lan)
ayrıca; ölümüne eses.
kırılgan, titiz, akılcı yazarlardır.
15 eylülde doğandır, benimdir ben..
burcundan memnun olan yazardır; benimdir.
Burclar konusunda hep ugrasilan yazarlardir.

Demekki zamaninda fena... Neyse.
başak burcu olmak iyi hoş da şu mide ağrıları olmasa daha da güzel olacak. ha, evet ben de başak burcuyum.
işte ben.. adamım adammm.. hatta adamın hammaddesiyim vesselam..
kral adamdır vesselam.

evet mantık ararız her şeyde mantıksız gelen şeyleri sevdiğimiz kişi bile yapsa bize iğretici gelir. hoşumuza gitmez. severiz, kolay kolay vazgeçmeyiz. öyle herkesi de sevmeyiz. seveceğimiz insanı çok arar, bulduktan sonra bile acaba bu olmaz mı diye düşünürüz. kolay kolay konuşmayız, önce bir bakarız ortama gerçekten konuşulucak bir ortam mı diye, eğer öyleyse konuşuruz değilsek susarız. ketumluğumuz bu yüzdendir başka bir şey aramayın. sevdiklerimiz bizim için değerlidir, dostluğa önem verir yarı yolda bırakmayız. onlardan kopmak istemeyiz. koptuk mu üzülürüz. koyu renkleri severiz, çünkü asalete inanırız. koyu renklerde asaleti simgeler. bizde de bu vardır. çalışıp kendi ayağımızın üstünde durmak bizim için çok önemlidir, kimsenin eline muhtaç olmadan yaşamak isteriz. zekiyiz çünkü söylediğim gibi ayağımızın üstünde durabilmek için bu farzdır.
"başak burcu olmak benim suçum deildi" şeklinde cevaplama isteği olmuyor deil.
başak burcuyum, gıcığım, titizim vs.
buyrun benim diyerek katıldığım gruptur.
detayların üzerinde yoğunlaşıp gözden kaçanları iyi bir üslupla klavyeye dökebilirler, dökerlerse ne âlâ.. ancak çoğunda var olduğuna inandığım ezilmiş ruh hali saldırgan entryler girmelerine neden olacaktır, kaçınılmaz. en ünlü trollerin bu gruba mensup olduğu bilinir.
titizim,mükemmeliyetçiyim amma yelkenlerimi indirdiğimde kedi gibi biri olurum.
(bkz: sabri sarıoglunun berberi)