bayramda evde olduğu ve misafir gelmesine rağmen netten çıkmamaktır. elbiselerimi yurtta unutmuşum lan kafama edeyim, şortla kimsenin karşısına çıkamam. zaten komşular üzerinde potansiyel bi satanist imajı çizilmiş, bi de böyle "şuna bak ramazan bayramını iplemiyor" denmesini istemem. bilgisayar yegane dostum kaldı bu bayramda-da.
bayramın diğer günlerden bir farkı olmadığını gören kişinin gerçekleştirdiği eylem. (bkz: nerde o eski bayramlar)
her bayramda gezmek yerine evde oturup, misafirlerin eve akın akın gelmesini bekleyenler için vazgeçilmez bir aktivite. iğrenç sohbetlerden bunaldığınızda en iyi seçenektir internet.
(bkz: ben denedim oldu)
hasta olmak,5 dakikada bir hapşurmaktır. yine de yanındaki camı kapatmayıp dışarıdaki güzel havayı hissedebilmeye calışmaktır. takılacak baska kimsenin olmayısıdır, yalnızlıktır ulan ! efkar bastı pardon..
tatile gidecek paranın anca hayalini görmektir.
yeni nesilin yaptığı bir iştir.N'apalım babaannemiz bile chatte :D
bu entry girdiğim andır.çok misafir gelince sıkılıp netten yardım almaktır. odadan çıkmama sebebi ve bayramlaşmama sebebidir.
(bkz: zamane gençleri) *
bayramda elini öpebileceği kimsesi olmayanların yaptığı eylemdir.
15 saatlik köprü trafiğini geçip üsküdar'ın bi yerlerindeki misafirlere gitmektense, beyoğlu'nda öğlen saatlerinde beleşe rakı içtikten sonra kafeye gelip tütün tüttürerek yapılması, daha iyi eylem.
akraba akraba gezmekten iyidir.ancak aynı zamanda sıkıntıdan patlamaktır.
yapacak baska birseyi olmayan insanın davranısıdır, gelen misafirleri ipleseniz bile onlar gider gitmez pc basına dönmeniz mümkündür.