-bayhan napıyorsun
+öyle deli gibi bakıyorum abi
-nasıl yani
+içim gidiyor abi
-olm ropörtajı mafettin lan
+ben antalya'da ahçıyım abi
-heh damardan gir
+öyle deli gibi bakma içim gidiyor
-lan sende hep aynı şarkıyı söyleyip durma
+ben antalya'da ahçıyım abi
sürekli bi tuzlu fıstık soyma hareketi yapan insan. amacın ne olm!
popstar yarışmasında en çok desteklenmesine rağmen hile hurdayla birinci olamamış kişidir. hakkında kesinleşmiş bir cinayet cezası vardır. kaseti tutmamıştır. daha güzelini yakında çıkaracağı söylenmektedir.
harika ve içten söyleyen özgün insan. dilerim kaymaz.

(bkz: yıldızlar da kayar)
görsel
popstar'a katılmadan önce arkasına bir gitar birde bateri alıp albüm çıkartsaydı en azından pinhani kadar tutabilecek potansiyeli olan insan.
Yalniz deniz seki ile yasadigi elim hadise tam stv dizilerine konu olmalik. ibretlik bir olay.
Kanal 7 dizisi de olabilir. Senaristler degerlendirmeli.
Bir yarismaci.
rte ye popsttarda kimi destekliyorsunuz sorulduğunda "ailecek bayhancıyız" diye cevap vermiştir.
kendisiyle alay edenleri, söylediği ingilizce şarkıyla utandirmis kisidir. haldun dormen'in "sen şimdi ingilizce şarkı söyleyeceksin dimi.. haha..." seklindeki alayvari konusmalari hala akillardadir.
http://www.pikniktube.com...772f/Bayhan---Oh-My-Loveı
(bkz: unchained melody)
önceleri popstar adayı olmuştur; ama popstar olamayınca daha sonraları rezillik yaparak bu ülkenin güvenliğinden sorumlu polislere ateş açan kişilik.
polislerle çatışarak sanat dunyasina girmeyi planlayan,muhtemelen grand theft auto nun yeni oyununda kullanilacak karakterdir.
müzik dunyasina ikinci solo albümüyle geri dönen eski popstar adaylarindan.
işlediği cinayetten sonra, tüm türkiye sahip çıkıp oy üstüne oy vermişti yarışmada. dün de polis arabasına ateş etmiş, arabasından uyuşturucu çıkmış. saf milletiz, saf...
modifiye lümpen bir kişi? olduğunu hissetmiştik azbuçuk sağduyu ve sezi sahibi biri olarak. dünkü olayla vaki oldu, tescillendi...