bugün

5 dakika içinde 2 gol yiyerek göt olan takım.
Bundesliga'da 10 yıldır üst üste şampiyon olan takım.
Fakat şu anda Bayer leverkusen 8 puan fark yaptı. Bu gidişle leverkusen tarihinde ilk defa şampiyon olacak.
sacha boeyin şansına bak. swh.
bochum'a 3-2 yenilmiş.
borissia dortmund'a 4 attı bunlar.
bana hayatta ne yaparsan yap bazen yeterli olmayacağını ve şansın çok büyük bir etken olduğunu kanıtlamış kulüp. ilk maçta oyun olarak ezdik, bir sürü gol kaçırdık, ikinci maçta kora kor mücadele verdik, tartışmalı golle geriye düştük. bize şansın tuttu bayern de manchester city ve real madrid çiğ çiğ yer yutar seni.
En büyük değildir belki ama en çok korkulan takımdır her daim. Bana göre gelmiş geçmiş saha içi düzeni en oturmuş takımdır 2009-2014 arası barça ile birlikte. Galatasaray'a kolaylıklar dilerim.
beckenbauer zamanında canlanmış dev bir kulüp haline gelmiş. şimdilerde alman milli takımıyla özdeşleşmiş gibidir. hatta lewandowski'yi alman zanneder bazıları.*
beckenbauer ile libero mevkisini icat eden kulüptür.
Son 2 sezondur şampiyonlar ligi gruplarını 6 da 6 yaparak bitirmiş, son 5 sezonun grup aşamalarında da 26 maçta 25 galibiyet ve 1 beraberlik ile yoluna devam eden dünyanın en büyüklerinden.

Her şeyin bir sonu var.
(bkz: fc bayern münchen)
An itibariyle 10 sene üst üste şampiyon olan takım.
Oynanan maç kupa maçı. Lig olsaydı, skor emin olun tam tersiydi.
kardeşim kitapta yazıyor kitapta. barça'dan, real'den, city'den uzak durun diyor. ama bayernden kaçın diyor kaçın.
çok şerefsizler çok.. kupa maçında alt ligten bremer sv karşısında 10-0 öndeler.. insafsız ..içler sizi.. edit: 11 - 0 oldu.bu arada maç deplasmanda. Edit 2: 12-0.
Bundesliga'nın sefiri olan takımdır. Haaland'ın yeni durağı olacak takımdır.
bundesliga'da 5 maçta 22 gol atmış takım.
çok tehlikeliler.Ne yapacakları asla belli olmuyor.
Bu sezon bundesliga'da şampiyon olmayacaklarını düşünüyorum. Şampiyonlar liginde ise yine şampiyon olurlar.
bugün deplasmanda hoffenheim'e 4-1 mağlup olmuş ve 2020 yılında ilk kez kaybetmiştir.
anlık schalke'yi karısı yapmıştır.
Çeyrek finalde barcelona ile eşleşmiştir. Chelsea'ye iki maçta 7 atan bayern bu ölü ve sadece şanslı olan barça'ya en az 5 tane sallar elemeli tek maçta. Hatta barça'yı dağıtır. Ben bu maçta barcelona'nın çok ağır yenilgi alacağını düşünüyorum. Messi bu sene de alamayacak şampiyonlar ligi kupasını. Kupa bayern münih'in %80.
Adım adım finale giden kulüp.
Bu yıl açık ara favoridir şampiyonlar liginde.
Daha önce hiç bu kadar ağır favori olduklarını hatırlamıyorum.
Finalde city çıksa karşılarına en az 5-6 tane atarlar city'ye.

Bugün chelsea'ye en az 4 atacaklardır. Alman disiplini.
Efsane kanat ikilisi robben ve ribery futbolu bıraktığında çok üzülmüştüm. Bir daha bu kadar uyumlu kanat ikilisi izleyemeyiz diye.
Ama şimdi perisic, gnabry, coman ve sane gibi 4 tane muhteşem kanat oyuncuları var. Bir robben ribery etmeseler de bunların da onlardan kalır yanı yok.

Bu sezon şampiyonlar liginde açık ara bayern münih favoridir. Bayern'i zorlasa zorlasa city zorlar.
Yine şampiyon olmuşlar. Evet.
bu senede şampiyon oldular artık iyice ligin boku çıktı.
Çapı bundesliga'dır. Avrupa'da her sene öttürürler kendilerini. Kadrolarında gnabry, lewandowski, coman gibi vasat futbolcular bulunur buna rağmen ligi şampiyon tamamlarlar.