bugün

(bkz: erkeklerin bayan sözlük yazarlarına artan ilgisi) ahanda bu yandaki başlığın bir farklı versiyonudur.

açıklama yapmak gerekirse, bu vakite kadar buradaki hiç bir bayan yazarı sevişmelik kadın olarak düşünmedim. yukarıda verdiğim başlıkta öyle belirtilmiş. ancak başlıkta istendiği gibi bacım olarak da düşünmedim. normal yazar olarak düşündüm iyi yazdıysa bastım artıyı, kötüyse yerleştirdim eksiyi(yerleştirirkende sevişmelik düşünmedim).

şimdi biz erkekler de kendimizi savunalım: bizi sevişmelik adamlar olarak düşünmeyin, ama işi abartıp abiniz olarak da düşünmeyin. normal birer yazarız, yargılayın ama bu tarz ilgi toplayan söylemlerden kaçının.

kadın erkek her yazarı hepinizi seviyorum. saygılar...
desenize nihat doganin koyunu nickten kaybediyor diye.

(bkz: vah ki vah).
(bkz: alakası yok)
boy: 187
kg: 87
saç: sarı
göz: yeşil
kullandığı ayak: sol
parfüm: davidof eko
vücut: hafif göbek
eğitim: lisans
varlıları: ev, araba
hobileri: pes, basketbol ve daha niceleri.

madem öyle, bekliyorum.
yaklasık bir saat sonra girilecek edit: böyle bir ilgi sözlükte bulunamadı. bulunsaydı haberimiz olurdu.
(bkz: nuclearbat kanal d haber istanbul)
Sibel Üresin haberlerinden sonra ortaya çıkmıştır.
Olabilitesi vardır , hatta şahsımca onaylanmıştır.
olabilibilibilibili geh bilibili geh bilililitesi vardır. evet.
pof artık saçmalıyorsunuzdur.
4857686453768. kez: (bkz: bayan değil kadın)
öyle bi şey varsa tamamen eblehliktir bu.
dogrudur bu önerme fakat, kendini bilen yetiştirmiş bir bayan için geçerlidir.yoksa ortam ve tiki tarzı takılan er hatun kişisi, senin sözlük yazarlığını napsın? bilgi birikimin, hayata bakış açın ne prim getiricekki ona!

ha şuda vardırki inci gibi ergen sözlüklerde küfür yarıştrıp panpaa ccc muhabbetine girip kendini bi bok sanıyosundur o zaman ilgisini çeker yurdum amelesi.
bu yüzden sözlükten sözlüge de degiştigine inandıgım durumdur ki bizzat başıma gelmiştir.

kız:ccc yani oğlum ne sandın
oglan:hadiya sende mi? benimde yazarlık var üç beş bişey karalıyoz.
kız:ahaha çok iyi inci bambaşka bişey ya..
oglan:yok artık ne incisi kızım ya, daglara taşlara
kız:siktir git olum saçmalama adı altında bir sitem işittigim andır.

bak şimdi daraldım yeminle panpa ne ya kim bulmuş lan bu nutellayı en iyisimi gidip survivora bakim ben..

(bkz: nihat doğana kalkan eller kırılsın)
(bkz: erkek sözlük yazarlarının hayali)