bugün

incileştirmeye yönelik hareketler bütünü.
ibnelikle doğru orantılı olarak tabi.
sözlüğü forum olarak kullanmayıp, başlık altında ona buna laf yetiştirmemek yerine kadınları silmenin daha uygun olduğunu düşünen zihni sinir zekanın ürünü fikirdir.
bunu isteyen yazarların bayanlar gittikten sonra sözlüge yazmada ayni hevesi güdecekleri şaibelidir. Zall şu mesaj butonunu bi kaldırsın bakalım insanlar hala burda duruyor mu? Etkileşim engellenemez birşey. Hele ki erkek ve kadın yazarlar arasında.
katıldığım önermedir. bu kadar erkek arasında çok fena gaza geliyorlar, erkekleri yoldan çıkarıyorlar. bunların yüzünden agm'li, kezbanlı başlık eksik olmuyor. hem siz gidin erkekler birbirini tövbe tövbe. şaka bir yana bayan yazarlar değil de vasıfsız erkek, kadın, hermafrodit ne varsa silinse daha kaliteli olur.
olabilir, sözlük seviyesinin düşmesinin nedeni abaza ergenlerin çok olmasıdır.
eğer bayan yazarlar silinirse, ergenlerde aradıklarını bulamaz ve gider.
Yok uludagsozlukbayan.com açılsın.
yanlış önermedir. Doğrusu için;

(bkz: fenerli yazarlar silinsin sözlükte kalite yükselir)
oldu, başka bir isteğin var mı diyerek şiddetle karşı çıktığım eylemdir. yeter lan ezikler kadın düşmanlığınız.
Asansörsever bıyıklı yazarlar tarafından ortaya atılan düşünce.
(bkz: @ütopik hayaller peşinde koşmak)
son 3 entry'yi 5 gün önce yazmışım. aynı gün 3 giri.
ondan önce taam 8 ay hiç bir şey yazmamışım. zaman zaman giriş yaptım, beğendiğim bazı entry'leri oyladım ama bir şey yazmadım.
çünkü sözlüğü sol yanından vurmuşsunuz beyler. kalitesi düşük, seviye yerlerde, uçkur derdinde başlıklarla dolmuş sol frame
bu başlık da öldürücü son darbe olmuş zaten.

şaka demişsin ama kaka olmuş be dostum.
aslında hiç te hoş bir önerme değil mına goyim.

eskiden karıya kıza özel mesajda biraz terbiyemi dizginlerken artık küfürler şelale olur..

şincik bayan yazarlar giderse çoğunuz ahmet'e, mehmet'e ,hüseyin'e yardırcaksınız o zaman kalitemizi zikerler.
silinmek ne kelime hamama gidip tellağa yüzdürürüz derimizi. yeter ki sözlüğün kalitesi yükselsin. ama nerdee?
(bkz: bayan yazarları silelim de erkek yazarlar birbirini mi siksin)
başıma bir şey gelmeyecekse katıldığım kampanyadır.

yahu bu kadınlar espri yapmaya bilmez, tarih bilmez, siyasetten anlamaz varsa yoksa feminizm propagandası yapmak ve cinsiyetini ön plana atarak ego kasmak.
Katıldığım önerme.
Bir dişinin bu sözlüğe hiçbir katkısı yok. Aynı anda 10 erkekle mesajlaşıp ilgi orospuluğu yapmak için burdalar.

imza kampanyası başlatmalıyız beyler.
tamamen katıldığımız asdfxzv. kimse yazmaz kadınlar olmasa. şu gerçeği kabul edin çoğunu burda tutan karşı cinsin ilgisidir.
Seni bir bayarım.

Bir iddia. Cinsiyetçi.
Bayan değil kadın diyeceksin angutcan bayan ne ulan dürzü kadın var erkek var bırakın şu kasıntı liboş ağızları bende elinden başka çaresi olmayan bol sivilceli dombili yazarları istemiyorum sözlükte hele ki bu turşular kadınlara sallayarak prim yapıyorsa aman aman... kaç
acayip derecede yanlış bir iddiadır. nihayetinde kadının olmadığı yerde kalite de olmaz. kadın varsa naiflik vardır, güzellik vardır, hoşluk vardır.

olum bara bile damsız almıyorlar lan. hacı abi'nin kıraathane ortamı mı kaliteli amk!? de get.
(bkz: Sözlükteki kızların ilgi orospusu olması)
sadece başlık açmak için açılan saçma iddia.
Eksilemekten bıkmama rağmen hala açılıyor böyle aptalca başlıklar.
Başlığı açan insan tanesi, başlığı mantık süzgecinden geçir diyeceğim, ne arar mantık süzgeci düz beyinliler.
güncel Önemli Başlıklar