bugün

her seferinde iki kere düşünmeyi gerektiren olay. (bugün ilaç almaya gittiğim sırada adam eczacıdan condom istedi kısık sesle. kadın anlamadı ve "efendim" dedi. adam biraz daha kısık sesle bi daha istedi. kadın yine anlamadı. adamcağız "daha sonra yine gelirim" diyerek gitti. yazık...
eczaneye gitmek zorunlu olmayan bir olayda kendi kendini kıstırmaktır. buyuk alısveris merkezlerinden alınabilir yada varsa oglundan *
normaldir. zira o anda eczacının cinsiyeti değil eczacı olması önemlidir. hatta seks yaptığını ve nasıl yaptığını dağa taşa duyuran erkeklere sahip bir toplum olarak çekinmek bir yana göğsümüzü gere gere eylememiz gerek eylemdir. (bkz: sosyal mesaj) (bkz: sinsice eleştirmek) (bkz: huncarca katletmek) *
kullanılması için üretilmiş ve satılması için eczaneye konmuş ürünün kimden nasıl isteneceğinin hiç bir önemi olmadığı için kulağa gayet doğal gelen olay.
(bkz: erkek kasiyerden ped almak)
- iyi günler efendim, kondom alacaktım.
+ tabii ki nasıl olsun? extra, kokulu, nasıl isterdiniz?
- extra olsun
+ buyrun efendim.
- teşekkürler, hayırlı işler..
-condom alacaktım ben ama

-tabı beyfendı hangısınden olsun?

-sizce hangısı guzeldır?

-cıleklıyı tavsıye ederim.

-bi beraber deneyelım mı?

-hönk??!
-merhabalaaarrrr *
-buyrun efendim
-bunlar neeeeee?
-kondom efendim
-haaa ne işte kullanılırrrrrrrr?
-cinsel ilişki sırasında korunmanızı sağlar
-oohhhhh cinsssselllll
-beyefendi eliniz nerde sizin?
-sus kondom mu oturturum
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
saygısızca bir harekettir. bayan kondomcu utanabilir, rencide olabilir. o yüzden kapıda bekleyip bayan satıcının erkek ortağının gelmesi beklenir ve erkek erkeğe alışveriş yapılır.
kendi alamayıp küçük kardeşi kondom almaya yollamaktansa daha erdemli bir davranış. hem böyle bir olay, ancak "ee, bennn, şeyy, kem küm, anlarsınız ya," diye isterseniz garip bir olay haline gelir. değilse bayan eczacılar eminim ki her kondom almak isteyen biri geldiğinde "aa adama bak sevişecek birazdan bu" dememektedirler.
çekinilecek bir yanı olmayan eylemdir. özel hayatınız bayan eczacıyı ilgilendirmemektedir. bir kadının erkek jinekoloğa gitmek istememesi ne kadar saçma ise, bir erkeğin bayan eczacıdan çekinmesi de o kadar saçmadır.
erkek iççamaşırcıdan tanga almakla eşdeğer olay.
hele ki nöbetçi eczaneden alınıyorsa ve muataassıp bir çevrede cereyan ediyorsa bu olay, o an daha bir gerilimli olmak durumunda kaldığınız vaziyettir. mutlaka yanında beyi ya da bir akrabası bulunur. siz çıkarken ardınızdan konuşmaları da duyarsınız. sizi bu hale getiren hem kendinize hem hatununuza kızarsınız. *
içinde bulunduğu durumdan maksimum düzeyde faydalanmayı bilenler için çok hoş bir tesadüf olacaktır hele de eczanede bayan tek ise muhabbete girmek ve hatunu kafalamaya çalışıp bir taşla iki kuş vurmak öncelikli hedefi olacaktır.

+ merhaba kondom çeşitlerinizi görebilirmiyim?
- tabii ki... hangi boy kullanıyorsunuz?
+ orta boy lütfen
- çilekli, muzlu ve böğürtlenli var orta boylardan hangisini isterdiniz?
+ hmmmm. zor bir karar olacak benim için sanırım. yeni kız arkadaşımla buluşacağız bugün onu seçtiğm kondom da dahil olmak üzere her şekilde etkilemem gerek. sizce hangisini tercih etmeliyim? böyle afrodizyak gibi etkisi olmalı.

bundan sonraki replikler eczacı hatunun vereceği tepkiye göre değişecektir.
- merhabayn
- merhaba efendim buyrun.
- hmm.. siz mi bakıyorsunuz buraya ?
- evet efendim bir şey mi alacaktınız?
- aaa. evet. umm. aspirin var mı?
- tabi efendim kaç tane olsun?
- evet..evet efendim.
- anlamadım?
- aa beş tane yeter.
- buyrun efendim. 1 ytl.
- tşk. şey pardon.buralarda başka bir eczane daha var mı acaba bildiginiz? nöbetçi eczane lazım olursa aklıdma bulunsun.
- ??
(bkz: erkek eczacıdan gebelik testi almak)
çok zor da değil aslında sonuçta sağlık için alıyorsunuz önemsenmemeli diye düşünüyorum..
Oldukça zordur. Evet.
normal sıradan bir alışveriştir.
abla iki ekmek ile abla 2 kondom arasında fark yoktur.
dünyada bundan daha boktan bir durum varsa o da eczacının türbanlı bir kadın olmasıdır.

ben bu daha boktan olanını yaşadım.
(bkz: Pizzacıdan kondom almak)

(bkz: Yaran yanlış okumalar)
Marketten alırken de aynı durum geçerli.