bugün

allah aşkına döv, erkekliğiniz bu çünkü. fikrinizin konuşamadığı yerde gücünüze başvuruyorsunuz. bir de lgbt'yi katmış ahahaha, yahu cahillik kokuyorsunuz vallahi.
benim icin sorun yok. bayan ya da kadin derim. bana kalmis birsey ama bir kadina asla el kaldirmam.bana biri aciklasin neden kiz degil kadin, bayan degil kadin diye hitap edilmesini istediginizi.. hayir ikisi de disi oldugunuzu gosteriyor alt tarafi. sizi kademe olarak yukseltmiyor ki kadin denilmesi. bayan, kiz ve kadin denildiginde de sizin disi bir birey oldugunuz anlasiliyor zaten. hayir kadin kelimesi sizi kademe ve rutbe olarak yukseltiyor mu onun icin mi cabalariniz?¿ iste bunu anlayamiyorum. bi aydinlatin dinlerim ben sizi.
Gel döv bakalım gücün yetiyorsa. kadın diyeceksiniz var mı itirazı olan?

öztürkçe ''katun'' ya da ''hatun'' sözcüğünün günümüzdeki yaygın halidir.
şiddet isteği içerdiği için çözüm değildir. şiddete karşıyız.
aslında bunun yerine kadın kimliğinin ağırlığını hakkını vererek taşıyan, nerede ne demesi gerektiğini bilen "kadın"ların yerine kendinin farkına varamayan, ota boka "ayyy" diye tepki gösteren "bayan"lara ağzının payını vermek gerek.
Böyle diyen bağğğğğyanları dövmeye vurmaya gerek yok, allah onlara akıl zayıflığı vererek yeterince vurmuş zaten, hahahahahahahhh. *
Arkadaşım bayan bir hitap şeklidir. Öğretemedik gitti. Daha önceden kadınlar tuvaleti derken şimdi artık ne skime dermansa bayanlar tuvaleti oldu, bayan öğretmen oldu. Tıpkı önceden tuvalete gidenlerin şimdi lavaboya gitmeleri gibi. Dilinizi s2m.
(bkz: baydın!)
(bkz: karı)
Kelimeler değil mesele..zihinler temizlenmeli önce kadına dair..
Dövmek istemekte haklı olunan, çünkü cahil insanları kaldıramayan hedele hödölö.

"Bayan" kadın anlamına gelmez, bir hitap şeklidir. ingilizcedeki "mrs" ile aynı anlama gelir. Tıpkı erkekteki "bay" gibi.

"Bayan Demir, Bayan Yılmaz, Bayan Öztürk" gibi soy isimle hitap etmek daha doğrudur.

Kadın toplumda geri planda bırakılmışlığın savaşını böyle aptalca vermeye devam ettikçe hak ettiği yeri asla bulamayacaktır maalesef.
Kelimelere cokta takilarak baymamak lazim insani hakli baslik. Simdi tanimadigin adam sana " pardon kadin bakar misiniz" desin? Bayan tam yerinde bi kullanim oluyor.
bayan türkçe bir kelime değilmiş aslında. ama bu feminist bozması karılara uyuz oluyorum, o yüzden sırf bunlara inat bayan değil kadın diyeni dövebilirim ansızın.
sonu kötü bitecek olandır. kim kimi dövüyor o zaman anlar bazı oçlar.
doğru terim kadındır. bayan baydan türediği için ve kelime anlamı olarak bayan kişi baymak anlamına da geldiği için kadınlara kullanılacak bir hitap değildir. yerine göre değişen hitap türlerin hepsi de bayan veya kadın değildir. bayan kullanılan yerlerde söyleyenseniz eğer hanımefendi birinden bahsederken de kadın ın biri o kadın denir bayanın biri o bayan denmez. o yüzden bayan kelimesini artık sözlük yazarları olarak lugatınızdan çıkarın yakışmıyor onca zamandır yaz çiz araştır ama bayan dememeyi öğrenme yazık.
olm ruslar direkt hişt kıs baksana modunda yaşıyolar..
bayan, hanım, hatun olayı görmedim ben..
adamlar direkt devushka diyolar cafede garsonları çağırırken..
ben olmak şok..

siz mesela pişt erkek? x'e nasıl gidebilirim acaba? mı diyosunuz?

ya da manav tezgahın önünü kapatma..
erkek! tezgahın önünde dikilmemi diyor?

biyoloji özürlü fln mısınız?