bugün

Kesinlikle fetocu olan şahıs.
Geçmişi biraz incelense bir fetö dershanesinde yada okulunda öğretmenlik yaptığı mutlaka ortaya çıkacaktır. Badem biyik izleri hala taze belli oluyor.
Milletin çoook bilgili zannettiği dijital bilimadamı. Zerre sevmem.
starbucs bardağı üzerinden 13 dakikalık bir video çekmiş ve son cümlesinde "ne sen sandığın kadar küçüksün, ne de o devler sandığın kadar sağlam ve güçlüler" diyerek bitirmiş.

bilezik gibi geçirrim anlamı da çıkar şimdi bundan.
fetöcüdür. fetöcünün allahıdır.
internetten bulduğu bilgileri ''kopyala yapıştır'' yapınca kendini bilim adamı sanan 50 kilo youtuber. oğlunu da kendi gibi yetiştiriyor.bebe dün çıkmış, egodan geçilmiyor.
(bkz: 6 yaşındaki oğlumla 10 ayda 1000 kitap okuduk)
(bkz: Barış özcan ın aslında kadın olması gerekliliği)
insancıl olan her görüşe ve inanca saygılı bir insandır.
ağır fetöcüdür.
pek de ağır değildir. toplasan 50 kilo gelmez.
Ağır balon.
ise yarayan YouTuber'lar konusunda 3 kisilik listeye katilmayi basaran nadir kisilerden.
Fetoculerin vaadedilmiş toprakları olan amerikada yaşayan. Fedöcü abi.
''azıcık'' zeki adama hasret kalan gariban ülkemdekiler tarafından ordinaryüs muamelesi göre kişi.
trenler ile ilgili videosunda beni ağlatan youtibir. ordinaryüs değildir ama YouTube çöplüğünde parlak metal gibi parlıyor ve patlamayı hak ediyor.
Niye uzun zamandır Türkiye'ye dönmediğini merak ettiğim fem abisi.
dün ay'a gerçekten gidildi mi diye bir video yayınlamış ve ay görevleriyle ilgili komplo teorilerini, bağımsız kaynaklardan deliller göstererek çürütmüş.

videonun sonunda da kendi mantığıyla bir yorum yapmış. diyor ki " ya ay görevinde şimdiye kadar yer alan 400 bin civarında insan ve dünyadaki rusya, çin, hindistan gibi ülkeler senkronize biçimde ve aynı tutarlılıkta bilimsel yalanlar söylüyor, ya da aya gerçekten gidildi."

ben bundan 8,5 ay önce düz dünyacılara sorum var diye bir yazı yazmıştım. beklediğim gibi pek s.klenmemişti. neyse özetle yarın yutubır oluyorum.

teşekkürler.
Çok boş biri. işkur'a başvursun.
işini çok güzel yapan youtuber. kendisi konulara yüzeysel ve basit yaklaşıyor evet google aramasıyla ilk ulaşılan yazıları okumanız bile yeterli fakat günümüzde artık okuyan kalmadı. herkes tüketim içinde, hızlı tüketiyor ve sabırsız. haliyle öğrenmek için de emek vermek istemiyorlar. bu kanal ise istenileni karşılıyor. adam videoları öyle bir hazırlıyor ki o konuyla ilgili ihtiyaç duyulan araştırılması saatler alacak meseleleri 2-3 dakikada anlatıyor. ses tonu, editlemeleri v.s de görsel olarak doyuruculuk katıyor.

hal böyle olunca neden çok gömüldüğünü anlamıyorum. sonuçta adam oturup ansiklopedi mi okusun okurlara? talep varsa arz da vardır.
uzay masallarını insanlara çok etkileyici biçimde anlatan kişi.
çok etkileyici anlatıyor gerçekten. inanasım geliyor bazen.
Neuralink ile ilgili videosunda kulağının arkasına marşmelov sokmuş kişi.

(bkz: Yaman şakacısın delikanlı)
Youtube'daki en boş adam. Enes batur'dan bile daha boş.
ekşide ve uludağda hate alan youtuber'dır. sayın aptallar bilgi edinmeyi bile boş buluyorsa bu ülke ne hale gelecek?
nedir necidir neci değildir şüphelerim var ayrı tartışma konusu bir kenara bırakıyorum, güzel içerik üretiyor.
bilim adamı muamelesi gösterilen anlatıcı.
cemaatçi tipi var bunda. kesin eski abilerden. kesin.