bugün

beni hep şaşırtmış kadındır. düşünsene sık sık o bar senin bu bar benim o gece kulübü senin bu gece kulübü benim diye fink atacaksın. erkeklere meze edeceksin kendini ve sonra ''yaa ben niye hala evlenemiyorum niye kimse beni almıyor.'' diye evde kaldığını dert yanacaksın. sen salak olabilirsin ama erkekler değil. senden ne karı ne de çocuklarına ana olmayacağını düşündüğü için kimse seninle hayatını birleştirmiyor. ancak kullanılıp atılıyorsun. sonra da yaa evlilik çok saçma zaten diye kulp bulur bir süre sonra. için içini yiyiyordur halbuki.
bar erbabından birileri ile izdivaç etmek istiyen kadındır.

olabilirdir. doğaldır.
görmüş geçirmiş kadındır. hayata karşı doludur. erkekleri tanır.
kendi cinselliğini bilir. bedenini tanır.

yarın evlendiğinde vajinismus olup yatakta put gibi tıkanıp kalmayacak kadındır.

-araştırmada ilk cinsel birleşmeniz yada birleşmeyi denemeniz sırasında korku kasılma acı hissi nedeniyle cinsel birleşmenin gerçekleşmediği oldu mu sorusuna verilen cevap %54 ile evet-

-ülkemizde; geleneksel tutum, muhafazakar yapı, eğitimsizlik, koruyucu aile yapıları, kızlık zarının kadının namusu olarak görülmesi en önemli nedenler. nitekim araştırmada eğitimsiz kadınlar arasındaki oran %68 lere kadar çıkarken, üniversite mezunlarında %35 e düşüyor-

http://www.antalyacinselt..._iki_kadindan_birisi.html

edit: benim kuzenim de evlendi vajinismus oldu. 1 yıl sonra boşandı.
annesi yani halam koyu dindardı.

bu yeterli mi ?!
o bar senin bu bar benim gezdiğini bilmeyecek bir safı kandırarak amacına rahatça ulaşabilecek kızdır. hatta o kucak senin bu kucak benim dolaştığı halde kendini bakire olarak göstererek yapar bunu.
evlendiği erkek de ben bakire, iyi aile hanımı bir kızla evlendim diye sevinç duyar saf saf. bekaret takıntılarına müstahaktır. helal olsun kızımıza.
ergence ve belki yazdıklarıma belki birileri verir mantığıyla yalakalık yapılan kadındır.
büyük ihtimalle izmir'li olan kadındır. çünkü genellikle barda yaşar, orada evlenir ve orada ölür izmir'li kadınlar...
bardan çıkmadığını bildiğine göre kendi de hep bizzat aynı mekanda bulunup gözleyen adam söylemidir. onunla evleniliyor ise bu kadın ile de evlenilir. aradaki 7 farkı bulan var ise buyursun.
kocasıyla beraber bara gitmeye devam etmeyi düşünen kadındır.