bugün

bara geliş amacını henüz çözememiş türk kızıdır. bir kere arkadaşın doğum gününe gittik, mekana girdim bizim grubu gördüm, kızları falan gördüm. kimse dans etmiyor kızlardan. öyle bir bakıyorlar ki etrafa, sanki cenaze var anasını satıyım. cenazeye gelmiş karı. kalk bir dans et, iki bardak bir şeyler iç. kıvır göbeğini, biraz salla kalçalarını. ama yokki, kalça yok. gelişememiş. gelişse bile, sallamasını bilmiyor.

(bkz: salla salla elmaları salla)

şimdi aramızdaki bazı kızlar, ben gayette dans ediyorum diyebilir. hepinizden bahsetmiyorum ben. dans edemeyen büyük bir çoğunluk var kızlardan. sadece müziği alkışlayarak tempo tutmak, dans etmek demek değildir. alıcan vodka burn, 2 dikişte bitecek o içecek. üstüne bir tane daha votka burn, yarım saat içinde 2 tane yuvarlamış olacaksın. onun üstüne bir bardakta bira, tamamdır. 1 saat sonra yavaş yavaş muziğin temposuna göre, dans etmeye başlayacaksın. erkek arkadaşın varsa onla da dans edebilirsin tabi.
(bkz: rock bara giden türk kızı)
kahpe bizans filmindeki bir sahneden aşırı etkilenmiş türk kızıdır.
zorla yerinden kaldırılıp, kırbaç objesinden faydalanılarak dans ettirilmesi gereken türk kızıdır.
(bkz: altına sıçan türk kızı)

türk kızı olmak sanki olmazsa olmazmış gibi özellikle belirtilmesi komik.

(bkz: türk kızı kadar başınıza daş düşsün)
(bkz: barla disco arasındaki farkı anlayamamış zihniyet)
(bkz: odun)
''Barda dans etmek zorunludur.'' türünden bir kural olmadığından bi haber kişilerin açtığı başlıktır.
kafa olarak daha henüz "bara giden türk kızı" meselesini aşaşmamışken, bir de bara gidip de dansetmeyeni insanı cidden kasıyor be abi.

yok yok, daha "bara giden türk kızı"na alışamadık ki. kendisine alıştığımız, garipsemediğimiz, "orospu" demediğimiz zaman dansetmeyenini de analiz edeceğiz bir gün.