bugün

şu anda harıl harıl çalışıp reklam hazırlayan bankaların yakında tv'lerde boy gösterecek kampanyasıdır.

ben başlatıyorum.

kira öder gibi askerlik mi yapmak istiyorsunuz. hemen arayın.
içerik bulunamadı.
vade farksız 12 taksitle askerliğinizi yapın hayatın tadını erken çıkarın, üstelik bununla da bitmiyor bizi şimdi arayın çekilişe katılın yüzlerce palaska kazanma şansı elinizde.
(bkz: onun bunun bankası)
ilk taksit bizden, hemen arayın.
Kredisi bizden ödemesi askerden sonra.
siz keyfinize bakın, biz vatanı koruruz. bedelli kredisi.
şafağı kısalttık vadeyi uzattık. üstüne bir de %2,5 puan verdik. daha ne olsun be bedellicik kardeşim!
--spoiler--
şafağı kısalttık vadeyi uzattık
--spoiler--

ağzım açık kaldı. müthiş.
kimisi kanıyla öder bedelini kimisi parasıyla. gelin paranızla ödeyin...
bahtsız bedevi olmayın, bedelliniz bizden.
geç gelen tanım: yıllardır "askerlik şubesinden arıyorlar" diye tırsan adamın, banka şubesi ile başbaşa kalacağı durumun başlangıcıdır.
hayatın bedeli olmaz mı diyorsunuz? bir de bizi dinleyin.
http://www.youtube.com/watch?v=a3l1xjlYxHw
arkada cıngıl olarak bu şarkı...

hoş bir bayan sesiyle...
traşı tam, jilet gibi takım elbise giyinmiş genç bir çalışan, profilden türk bayrağına bakıyor...

ekonomiye can verin,
van için birlik olun,
kimi bedeniyle katılacak bu yarışa,
kimi bizim desteğimizle...
albaşı türk bankası...
önce vatan...

ekran siyaha döner ve kırmızı beyaz bir yazıyla;

hadi türkiye birlik olalım...

ile biter...
bedelin bedeli var. bankamıza uğrayın.
direk yapıkredi'ye reklam yazıyorum alsınlar, çeksinler bunu telif filanda istemiyorum. yok lan vazgeçtim istiyorum aq.

vada yaratıkları ellerinde davulla asker adayı abimizi havaya atıp tutuyorlar en büyük asker bizim asker filan diyorlar. böyle gide gide banka şubesine giriyorlar hep birlikte. o ara dış ses giriyor en avantajlı kredi bilmem ne cartcur. daha sonra abi ve vada yaratıkları askeri üniformasını giyerek bankadan çıkıyorlar ve kameraya bir selam çakıyorlar.
- nasılsın asker!
- vadaaaa!!!

temasını leman kullanmıştır bu haftaki kapağında. aklıma geldi yine.
--spoiler--
kira öder gibi askerlik mi yapmak istiyorsunuz. hemen arayın.
--spoiler--

şimdi efendim kendi yazdığıma spoiler verdim ama mecburum. dün burda geyik yaptık falan da eve gidince bi inşaat firmasının "evinizi bizden alın, bedellinin ilk taksidini biz ödeyelim" demesi nedir allasen? bu neyin kampanyası, ne nasıl kafa? yemin ediyorum ülke çok garip bi hal aldı. geyik yapmaya korkar olduk, bir bir gerçekleşiyor.

vay arkadaş.