bugün

gelinlikli olanına geçen gece denk geldiğim yarışma, öyle ki alt tarafı gelinlik yada ben erkeğim diye anlamıyorum bu işten gelinliklerin hepsi birbirine benzemiyor mu zaten derdirten programımsı, ne anlamı var ki farklı ve uçuk gelinlik giyemedikten sonra yarışmacılar yorumluyor filan aptal oldum sözlük, çingen gacıların yarışmasıda cabası.
100 küsür kilolu teyze eğer bunu okuyorsan üstünden o pembe elbiseyi çıkar, giyme onu. Alma.
yazın aylaklık yüzünden oturup izlenilen saçma programdır. en azından cengiz abazoğlu'nun o komik ve sempatik hareketlerini izlemek sabaha güzel başlamak için iyi bir seçenek.*
Programın isminden bile ukalalık fışkırıyor yani. Bi de her şey yakışsa tamam diyecegim ama yok anam illa da gözler önüne serecekler o vücut demeye bin şahit gereken garipsediğim şeyleri
palyonço olmak lazım. başka türlü bir mantığı yok.
cengiz abazoğlu'nun inatla ve ısrarla streplez dediği yarışma.
saçma sapan bir programdır. izlendiğinde sadece vakit kaybı yaratır.
"modayı yakından takip ederim moda kıyafeti gördüm mü alırım bik bik" diyen yarışmacıların anneannem zamanından kalma kıyafetler, ayakkabılar giyerek ev defilesi yaptıkları yarışmadır.

ayrıca o kadar güzel kıyafet deneyip, almaya gelince en çirkinini almak da yarışmanın kuralı herhalde. herkes yaptığına göre...
bana her şey yakışır adı altında, hem sıçarım hem de sıvarım diyen; bir grup kokoşun doldurduğu tv zımbırtısı.
yapacak bir şey olmadığından izlediğim programdır. izlerken çok gülüyorum ama. cengiz abazoğlu çıktığında ise kafamı duvarlara vurasım falan geliyor. adamda dil bilgisi 0, cümle kuramıyor.
karpuz büyütmekte olduğum bir zamanlar seyrettiğim program. ama yeminlen cengiz abazoğlu'nun yandan gözüken kıyafetleri için bakıyordum.
kendisine verilen zamanın 4/3' ünü gezip-tozma, şımarma, naz yapma gibi amaçlar için kullanan; son yarım saat kala da uyduruk elbiseler, ayakkabılar, kolyeler alan arkadaşlarımızın yarıştığı bir yarışma olsa gerek.
Gece tekrarı izlenecek program. Beğenmekten değil, uykusuzluktan.
bugün telefonda erkek arkadaşına evlilik teklif eden bir bayanın yarıştığı programdır.
programda gözükmek için onlara verilen tekste yazanları okuduğundan şüphelendiğim hemcinslerimin yerli yersiz birbirlerine sataşmalarından hoşlanmadığım için seyretmediğim programdı, hiç fırsatım olmadı bu sezon yayınlanıyor mu? diye bakmaya bile programıdır.
kesinlikle giyinmeyi bilmeyen tiplerin katıldığı yarışma.
televizyon programlarının da suyu çıktı dedirticek yeni yarışmadır. insanları önce gözetledik, sonra yedirdik içirdik, şarkı söylettik, tepinmelerini izledik, şimdi giydiriyoruz, bakalım bundan sonra ne yapıcaz hep birlikte.
madem yarışmanın adı bana her şey yakışır, neden yarışmacılar kıyafet bulmak için taaa parise gidiyor? madem size her şey yakışıyor, mahallenizdeki pazardan giyinip yarışmaya çıkın.
yine yayında "bana herşey yakışır" yazıyor. iki dakika bakmakla deli ediyor bu program beni. "herşey" ne lan? facebookta özlü söz yazan çocuklar gibi. koskoca kanal d ya. insan utanır. altyazılar ise daha fena. bol bol "birşey", "hiç bir" görmek mümkün. ya ben, neyse bir şey demiyorum.
o değil de yarışmacılardan biri kendini asuman krause ve fatma girik karışımı yaptı.
ailecek gülüyoruz.
bu hafta ankara'da çekilen yarışma programı. ankara'nın yarışmacılarını sevdim. hepsi kibarcık ve birbirlerine yüksek puan verdi. kimse "ayy çok güzelsin şekerim" deyip içeride 3 puan vermedi. sanırım ilk kez bir yarışmacı sırf yarışmacılardan 27 puan aldı. keşke bütün yarışmacılar böyle olsa.
bir alışverişi dört saate sığdıramayan ve o koşuşturmada ısrarla topuklu ayakkabı tercih eden güzide insanlarımızın katıldığı ve adını aksine onlara hiçbir şeyin yakışmadığı bir kanal d moda yarışması.
(bkz: prezervatif) bence bu da yakışır.
şu an 5 adet yetişkin kadının akrepin mi yoksa yelkovanın mı kısa olduğunu tartıştıkları program.
sana yakışıcak tek şey, bir an önce yayından kaldırılmandır. ben takım elbisenin altına bot giymeyi düşünüyorum acaba bana da her şey yakışırmı!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar