bugün

yemeğin salçalısı kadının kalçalısı dır. aşırı olmaması şartıyla.
Aralarinda bulundugum grup. kiyafet sorunum olmasa gayet seviyorum kendimi bazen. ama olmuyor. 60uzeriysen bu hayatta yerin yok.
Balık etli olmalarının kendileri dışında bir muhattabı olmaması gereken kızlardır. * *
Şişko desen değil zayıf desen hiÇ değilim, bizzat kendimden bilirim.
Şişko kızdır. Kimse kendini kandırmasın.
Dadından yenmez.

Kahrolsun tahta göğüslü,ince bacaklı, yassı götlü kızlar.

Yaşasın iri memeli, dolgun kalçalı, dolgun bacaklı kızlar.

Kadın dedin mi yuvarlak hat demek aga.

Bunu bilmeyenler ölsün amk.
Tayt giymesinler.
pozitif, zall'ın çay bahçesinde bi çay icebiliriz.

Tanım: Değerli kızlardır.
iki tanesi ile sevgili olmuşluğum vardır, Genelde sempatik ve tatlı olurlar yatakta da fena değildiler.
balık etlide sorun yok; sorun bıngıl etlilerde.

(bkz: balık etli kızlar eqleyebilir)
valla nereye baksam balık etli bir kız ve sevgilisi. fit kızlardan daha çok tercih edildiğini düşündüğüm kız çeşidi.
teflona bırakmadan önce una bulanacak kızlardır.
et derken?

(bkz: balık yağlı kızlar)
kimisine çekici gelen, lakin yaş ilerledikçe kilo sıkıntısı çekecek kızlardır.

drake isimli amerikalı sanatçının "hotline bling" şarkısında bu arkadaşlardan bahsettiği rivayet edilir. hayır hayır ben dinlemedim, bir arkadaşım dinlemiş o söyledi bana da...
Bazı şişman kızlar balina gibi olunca,''balık etliyim.'' diye teselli eder kendini.
Genelde zayıf erkeklerin tercih ettikleridir.
bana iki çift laf ettirin. şimdi bak balık etli şişman demektir. kilo dert değil verilir. ha balık eti şişman demek diye reel hayatta peşinde yavşayan buraya gelip entry kusanlara dert olmaması gereken kızdır. dağılın.
kimine göre çekici gelir kimine göre gelmez. çekici gelmeyenin gelipte balık etli kızlara gömmesi gerekmez.

olum bazıları harbi tatlı oluyor.
Candirlar. Yasama sebebidirler.