bugün

Candirlar. Yasama sebebidirler.
kimine göre çekici gelir kimine göre gelmez. çekici gelmeyenin gelipte balık etli kızlara gömmesi gerekmez.

olum bazıları harbi tatlı oluyor.
bana iki çift laf ettirin. şimdi bak balık etli şişman demektir. kilo dert değil verilir. ha balık eti şişman demek diye reel hayatta peşinde yavşayan buraya gelip entry kusanlara dert olmaması gereken kızdır. dağılın.
Genelde zayıf erkeklerin tercih ettikleridir.
Bazı şişman kızlar balina gibi olunca,''balık etliyim.'' diye teselli eder kendini.
kimisine çekici gelen, lakin yaş ilerledikçe kilo sıkıntısı çekecek kızlardır.

drake isimli amerikalı sanatçının "hotline bling" şarkısında bu arkadaşlardan bahsettiği rivayet edilir. hayır hayır ben dinlemedim, bir arkadaşım dinlemiş o söyledi bana da...
et derken?

(bkz: balık yağlı kızlar)
teflona bırakmadan önce una bulanacak kızlardır.
valla nereye baksam balık etli bir kız ve sevgilisi. fit kızlardan daha çok tercih edildiğini düşündüğüm kız çeşidi.
balık etlide sorun yok; sorun bıngıl etlilerde.

(bkz: balık etli kızlar eqleyebilir)
iki tanesi ile sevgili olmuşluğum vardır, Genelde sempatik ve tatlı olurlar yatakta da fena değildiler.
pozitif, zall'ın çay bahçesinde bi çay icebiliriz.

Tanım: Değerli kızlardır.
Tayt giymesinler.
Dadından yenmez.

Kahrolsun tahta göğüslü,ince bacaklı, yassı götlü kızlar.

Yaşasın iri memeli, dolgun kalçalı, dolgun bacaklı kızlar.

Kadın dedin mi yuvarlak hat demek aga.

Bunu bilmeyenler ölsün amk.
Şişko kızdır. Kimse kendini kandırmasın.
Şişko desen değil zayıf desen hiÇ değilim, bizzat kendimden bilirim.
Balık etli olmalarının kendileri dışında bir muhattabı olmaması gereken kızlardır. * *
Aralarinda bulundugum grup. kiyafet sorunum olmasa gayet seviyorum kendimi bazen. ama olmuyor. 60uzeriysen bu hayatta yerin yok.
yemeğin salçalısı kadının kalçalısı dır. aşırı olmaması şartıyla.
Guatr hastalığım başladığı zamandan beri içinde bulunduğum durumdur.
bir üst seviyesi balina etli kızlar olabilecek tanımlama.

(bkz: mobby dick gibi kızlar)
bana çekici gelirler nedense.
boy uzunluğunun 10 kilo üstünde olan kızlardır. yani 1.75'e 85 mesela.

valla en güzeli bence. azıcık da sıkı olsa mis mis. işte benim sorunum da burada başlıyor mesela, balık etliyim ama sıkı değil. neyse, nem gideyim yeşil çayımı içeyim.
Kilo araligini merak ettiğim kizdir. Kac kilo olmali yani balik etli bi kiz? Biri beni aydinlatsin.
edit:boy uzunlugunun on kilo üstünde olmaliymis. Ahahahaha ulan ben baya zayifim o zaman ya.
yazın hiç bir şekilde çekilmeyen kızlardır.