bugün

ömrü billah bu muzurlukta ve yaramazlıkta bir insan ile karşılaşamayacağınız türden bir çocuk. dün itibari ile başıma gelen, tam olarak başıma gelmesinden anlık bir refleks sayesinde kurtulduğum, 2. kat balkonundan aşağıya o küçük bülüğünü sallandırıp büyük bir haz ile çişini yapan kereta. o yüzündeki şeytani ama sevimli olan gülüş olaydan ne kadar çok zevk aldığını kanıtlıyordu tabi. küçük hergele seni.
(aramızda kalsın bende yapardım böyle şeyler.) `*`
dikkat etmesi gereken velettir. aşağıya akan çiş elektrik tellerine temas ederse istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
Sevimli ve yaratıcı velettir. Ben daha beterini yapanı gördüğüm için bırakınız yapsın diyerek geçiştireceğim. Daha kötüsü ise işte buydu. Çok eskiden Bakırköy de bir ajansta çalışıyordum, işte o bahsi geçen veletlerden biri vardı burada içeride hazırladığı çamaşır sulu sıvı karışımı alt balkonda ki neden sevmediğini bilmediğim kadının çiçeklerine döküyordu tabi ki çiçekler kısa bir süre sonra soldu kadın şikâyete geldi biz durumu uyandık. Küçükken bir dolu yaratıcı yaramazlık yapmış biri olarak takdir etmedim de değil hani.
rocco siffredi'yi örnek alıyorsa, muhtemelen deney yapıyordur.
balkondan aşağı kakasını yapan veletten daha masum olan velet. çocuktur yapar abisi, bir kere uyarınca yapmaz bir daha.
bi de yukarıya doğru yapanı vardır ki ondan fersah fersah kaçılmalıdır.