bugün

doğduğum ve 19 yıldır hala yaşadığım yer.
4 sene önce marmaray açıldığı için marmaraya bindiğim yer. ayrıca bizim evden meydanın başına tempolu yürüyüşle 25 dakikada ulaşmak mümkün. ulaşımı gelişmiş bir yer. bahçelievler'in içine otobüs seyrek geçiyor ama e5'ten geçen birçok otobüs var.
kuzeyindeki güngören, bahçelievler ve küçükçekmece ilçeleri ile sınırı e5 karayolu olan istanbul ilçesi.
Gene bozulmaya başlamış, saat 15:00 gibi bir saatte dilenciler cirit atıyordu. Bakırköy Emniyeti'nin bir temizlik yapma zamanı gelmiş buraya.
istanbul'un batı yakasının merkezidir. bütün batı yakasının kalabalığı burada toplanır.
Doğduğum büyüdüğüm ve yaşadığım yer.

Başka yerde nefes bile alamam.
Cnm bakırköy cnm ataköy.
kuzeyinde bulunan güngören, bahçelievler ve küçükçekmece ilçeleri ile arasındaki sınır e5 karayolu olan istanbul ilçesi.
bizim evden tempolu yürüyüşle meydan girişine 25 dakikada yürünebilir. pandemi döneminde bakırköy'e yürüyordum okuldan sonra.
maltepe'ye marmarayla geçilebilecek ilçe. sahili çok güzel. bu yaz sahiline gitmiştim sahilinden meydan girişine bir 10 dakika falan yürümek gerekiyor. bir ara kadıköy'den dönerken ido'yla bakırköy'e geçip eve oradan gidiyordum.
bir gün gelecem. bu yukardaki ikisini bulacam birlikte gezecez.
elini atsan malatyalıların ve ermeni kökenli vatandaşlarımızın bulunduğu bir istanbul ilçesidir. deliler hastanesiyle nam salmıştır ama insanı gayet medenidir. geçmişte kadıköy ile beraber metal müzik dinleyicilerinin iki kışlasından birisi olmuştur. son 10-15 yıldır kadıköy bu konularda tekelleşti, metalcisi bakırköy'e elveda dedi.
bahçelievler'in güneyinde bulunan istanbul ilçesi.
zeytinburnu'nun güneybatısında bulunur.
ve küçükçekmece'nin güneydoğusunda.
şu flood yapanı susturun. sen de tek entryle anlat şunu.
Sinir hastalıkları hastanesiyle bildiğimiz ilçe.