bugün

5 sene önce sahiptim şimdide var ama üstü kapandı dediğim özlediğim kas çeşidi.
bu kasları ortaya çıkarmak için önce karındaki yagları eritmek gerekir yoksa zaten bıngıl bıngıl yagın altından gözükmez bunlar. bu kasları geliştirmek için göguste agırlık tutarak mekik cekilir,yarım mekik cekilir,yere yatıp bacaklar asagı yukarı makas gibi acılır kapanır.ayrıca (bkz: six pack)
Elde etmesi çok da zor olmayan görüntü. * *
elde etmesi gerçektende zor olmayan,fakat iki hafta sonucunda bakılmadığı takdirde,iki tepsi baklavadan 5 katlı tripleks villaya da geçiş yapabilen,bol yağlı erkeklerin gözünün ucunda geçtiğinde baya bir iştahlandıran karizma karın kası..
erkeklerde fazlası çok itici durur. robot gibi gözükür.
(bkz: baybars)
öncelikle tatlıcıdan bir tepsi baklava sipariş edilir. daha sonra üzerine sadece bir adet şort giyilmiş vaziyette sofraya oturularak sıra ile baklavalar löpürdetilmeye başlanır. tüm tepsi bittikten sonra şişmiş olan göbeğe bakılarak baklava dilimli karın gözlemi yapılır. burada aslında bakılan yerin göbek olması neticesinde ona karın diye seslenmek büyük bir iltifattır. *
iyidir, hoştur, seksidir de 25 yaş üstü erkeklerde pek görülmemektedir.
ahmet, senin baklava dilimli karın
aldı beni benden
hem seksi hem mükemmel senin karın
aldı beni benden aldı beni benden
(bkz: baklava dilimli kadın)

serbest serbest
hiç bir kasın olmasın bu olsun yeterdir. (bkz: karin kaslari)

bir diğeri için (bkz: adonis kasi)
emeğin ürünü biyolojik yapı.
reklamları 30dk süren spor aletleriyle, evde, işte, hatta otobüs beklerken yapılması mümkün karın.
sıkı bir antremanla (günde 400-500 mekikten bahsediyorum) 4 ay gibi bir sürede sahip olduğum hede.
yapmak için sihirli kelime : sabır
karın bölgesinde yağ yoksa görünür hale gelir.
düzenli diyet yaparak çalışmadan bile çıkarabilirsiniz,günde 2000 tane mekik çek üstüne yemek yedikten sonra gerçekten bir halt olmuyor.
her erkegin isterse sporla sahip olabilecegi karindir.

not: kizlar bayiliyor.

(bkz: haydi erkekler spora)
(bkz: baba beni spora gönder)
hiçbir zman sahip olamadığım şey.
kızların da bayıldığı mayıldığı yok milleti kandırmayın. o yarım kilometre ötede giden göbekleriyle yanlarında dünyanın en taş hatununu götüren adamların potansiyel baklava kaslarına mı bayılıyor o dünyanın en taş hatunları?
2 big mac menü ile kaybolacak olan kastır.
zayıf olan insanların çalışarak yapabildiği kas bütünü.
uzun ince olmam ve biraz vücudu şekillendirmek için uğraştığım fitness ile birlikte bende de oluşan kaslardır.
body building yapan lakin şişman olan arkadaşlarımın kıskançlıklarına maruz kalmaktır.
antep fıstıklı olanı vardır.

görsel