bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar.
nickiyle kendini tanımlamışsa* pek bir kanım kaynadı yazarıdır.
hoşgelişler ola..
nick'inden bir bok anlamadığım 8. nesil yazar.
hoşgelmiş.

ekleme: yazarın yaptığı açılımla öğrendim nickinin ne olduğunu.
doğuştan anaç, sevgi dolu olduğunu her yerde söyleyen optimist ve hümanist bir sekizinci nesil. *
(bkz: cehenneme hoşgeldin)
(bkz: aramıza hoşgeldin)*
fanilere doğru yolu göstermeye çalışan melektir.

(bkz: #11373700)

işinin zorluğu onu yıldırmayacağa benziyor, başarılar.
Hoş gelmiş sevgi dolu bir melek , bir nesildaş , bir aklı başında kişi. *
yazmaktan hiç üşenmeyen, yazarken de saçmalamayan, kalemi(klavyesi) sağlam yazar. devamlı olması dileğiyle.
nazik naif hoş yazar. ama öyle yazmayadabilir.
nickini gören sevgi pıtırcığı falan zanneder ya hani, benim canımı fazlasıyla sıkıyor yazarı. döverim seni uleeeennn, nidaları attırıyor bana... sinirlenince daha çekici oluyorsun yalanlarını da yemedim, de get gözüm görmesin seni, allahın boğası!... hem boğa hem adaş... bela yahu!... *
nickinin hakkını veren halden anlayan iyilik abidesi yazar.
candır. *
8. nesil nick seçimi konusunda pek kararsız yazardır.

sekreter olduğunu öğrendiğim an dedim kendime, hayatımın her evresinde bir sekreter tanıyorum kesin. *
mersinin gülüdür kendisi.
doğum günüymüş galiba.iki doodun iikidooodun iiiki dooodun iii kiiiii.* *
aaa doğum günüymüş* kendisine bugün nil karaibrahimgil'in çocuk da yaparım kariyer de şarkısını armağan ediyormuş, öyle diyolla. *
herşeyi biliyor, sözlüğün güzin ablası yazardır.
Nickiyle sempatimi kazanmış yazardır. Konuşunca gerçekten de öyle olduğunu anlıyorsunuz. Sözlüğün kalitesini yükselten yazarlardandır kendileri.
akdenizin incisidir kendisi. allah nazarlardan saklasın *
birlikteyken bile özlenebilen, varlığına doyulmaz, yokluğuna katlanılmaz, yüreği geniş sevgi dolu içtenlik abidesi, bir lafıyla bendenizi çok farklı platformamlardan buraya kadar peşinde sürükleyecek düzeyde etkileyici kişilik.
terkedip gitmiş yazar. neredesin ? beni böyle gözü yaşlı bıraktın.. *
terk etmeden gitmiş yazar. nerdesin? beni böyle çaresiz, beni böyle derbeder, beni böyle ortalarda bıraktın... ühüüüüüüü... *
sözlükte rastlanılan ender güzel kızlardan birisidir kendisi, tü tü tü maşşallah...
yazılmayın lan hemen kıza.
nesildaş yazardır. hoşgelmiştir.
şu an ki durumu şirin baba olan yazar. * *
edit: girdiğim entry de yakalayacak mı diye yanlış yazdığım bir kelimeyi de bularak imla kurallarına dikkat ettiğini göstermiştir bir kere daha.
Sözlükte ne zaman görsem dikkatimi cekerdi. Meğer hem burçlarımız aynıymış hem de adaşmışız. Çok tayliymiş, yeni tanıştık. Hep mutlu olur inşallah dediğim hoş sohbet yazar. *