bugün

bunları bir şekilde topluma kazandırmak gerekliliğidir.
annesi ile katkı sağlamasını dilediğim yobaz insan sıçmığı. aynı zamanda kadınların bacak aralarını bu denli düşünebilecek kadar hastalıklı, sapık, sapkın ve bir o kadar da otomatik çocuk beyanı.

bu düşünceye sahip olan insanlar aileleri tarafından yeterli cinsel eğitimi alamamış, karşı cinse olan saygıyı öğrenememiştir. toplum içinde açığa çıkaramadıkları hayalimsi ve bozuk düşüncelerini sosyal platformlarda anonimlik maskesi altına sığınarak dile getirmektedirler. *
aynı insanlar tecavüzü haklı çıkarabilecek kadar vicdanlarından uzak, beyinleri yıkanmış ve birey olma ayrıcalığını dahi elde edememişlerdir. bütün bunlar birleşince, anlıyorum bu tutumunuzu yazık la...
putperest zihniyetteki godoşların çekemeyeceği hadisi şerifdir muhteremler.
Hayatta en önemli şeyin bekaret olduğunu düşünen deli saçması bir düşüncedir..Çoğunlukla cahil insanların felsefesidir.
bu türklerde ki gereksiz açlık duygusunu yok edersek bence hiç bir sıkıntı kalmaz.
devlet memurlarını adeta ziktiği için bakire olanlar üzerime kalmasın diye düşünülmüş bir öneri.
sürrealist osuruklar adlı kitaptan hoş bir kuple.
guleyim mi aglayayim mi karar veremedim dogrusu.
beyni olmayan erkeklerin sıçtığı önerme.
vakt-i zamanında, şimdi artık olmayan bir tv kanalında, bir büyükşehir belediye başkanı atıp tutuyordu genelev emekçileriyle bağlantılı bir konuda.

adı geçen mekandan isimsiz bir telefon bağlantısı oldu canlı yayına. emekçilerden biri, haklarında atıp tutana şunları söyleyip çat diye kapattı telefonu:

"biz burada elli kadın, senin anan gibi bir tane çıkaramadık!"

bana bu muhteşem ayarı hatırlatan önermedir.

(bkz: tarihteki muazzam ayarlar)