bugün

namusu bacak arasında arayan godoşlar kadar değildir.
evlenmeden yolla bizde işimizi görelim diyen birinin bu zihniyete sahip olması şaşırtmıştır.

(bkz: bakire karı)
(bkz: liseli detected)
bakire karı arayan ayı ile farklı değer yargılarına sahiptirler.

(bkz: bakire karı)

(bkz: ayı)
Sikine tassagina guvenen erkeklerdir.
Aramaya inanan erkeklerdir. Hem bakire hem de kadın olan birini bulmak yıllarca sürebilir.
insanlıktan nasibini almamışlardır.
bir hatun kişisi, duygusal olarak çok büyük şeyler hissetmezse karşı tarafa, onunla beraber olmaz. er kişinin kafasına takılan da, kıskançlıktan çıldırtan da hatun kişinin bir başkasını çok sevmiş olmasıdır. elemana olan aşk kıskanılmaktadır. yoksa namus iki bacak arasında değildir.
iğrenç insandır. evlilik de kutsaldır dimi ama. her şeyi yaşadıktan sonra seninle ancak fuck buddy olunur .
kadına karı diyen; eş, anne, sevgi gibi kavramlardan yoksun bataklık kuşlarınca eleştirilen erkeklerdir.

yataklık çarşaf aramayan erkeklerdir.

sereyim yatağa, ben yatıp kalktıkça kırışsın mantığında değildir.

tercihi ona kalmıştır; burada ahlak çığırtkanlıkları yapanların da boşalırken amcakızı, komşukızı, üst kattaki teyze, nefes alan kim varsa onları düşündüğünü bilir.
bitmezler amk, bitmezler. bir adam evlenmek istediği kadının kriterlerini belirler de, bunu her yerde dillendirir mi? ağız zarı yırtık, gevşek bir erkek orospusu olursa dillendirir amk!

-evleniyorum abi!
+hayırlı olsun.
-sarışın çok tatlı güzel bir şey.
+allah tamamına erdirsin.
-hemi de sıfır kilometre. cillop gibi amı varmış. annem hamamda görmüş o anlattı.
+sikerken kayıt da al da, kahvede bakalım koduğum!
tercihinde özgür olan erkeklerdir. ister bakire hanım alır ister bakire olmayan hanım alır kime ne? en azından bana ne.
hocam öncelikle sen kimsin? kendini ne sanıyorsun? sen kendin gibi bi adamla bakire olanını geçtim en kişiliksiz en karaktersiz sürtük olanının bile evleneceğine hakkatten ciddi ciddi inanıyormusun? sorularını yöneltmekten zevk duyacağım kişi başlığı.

bırak adam evlensin bakire olmayan kadınla, seni zorla evlendirmiyorlar ya. tercih sırası sana geldiğinde sen bakire olanını seçersin. bu kadar basit.

ayrıca bu tespiti yapan insan tipi, kendinden 50 yaş küçük "kızla" evlenebilecek beyin yapısında, beynindeki bu bastırılmışlık seksi dünyanın en önemli en üst seviyeye konması gereken olayı gibi görmesine sebep oluyor ve bi yandan namus bekçiliği yaparken cinsel fantezilerinin de hep sapkınca olmasına yol açıyor.

bu kişilerin sonu genelde bakire olmayan bi kıza köpek gibi aşık olup onla evlenip, sapkın fanteziler kurduğu sağ yada sol elini keserek kan yaratmak oluyor. allah size akıl fikir versin. sevdiğiyle evlenen adam hayatını mis gibi yaşayacakken siz her zaman aldatılma tehlikesiyle ve elalemin bekaretinin derdi dilinize ve başınıza vurmuş olarak yaşayın inşallah diyorum.
bakire karı arayan gavatlara göre akıllıdırlar. evlilik denildiğinde akıllarına bacak arası gelmez. bu gavatlar gibi kendilerine güvensiz değildirler. evliliği hayatı paylaşmak olarak görürler. ve siz gavatlar gibi karılarını sikmezler, onlarla sevişirler...
zar diktirtmekten habersiz godoşları rahatsız eden erkektir.