bugün

ve bunu diyen kişi bir 19 mayıs gününde başbakan olur... ne acı... gör bunu ey ülke gençliği!!
(bkz: Salonunda gençler kızlı erkekli kumar oynuyor)
evlilik erkeğe mükemmel bir okuma ortamı sağlar. düzenli seks,düzenli yemek, düzenli temizlik..adama sadece ders çalışmak kalır, okula gitmek için saatini bile kurmaz, karısı kaldırır.

evlilik, kadın için öğrenciliğin bitmesi demektir aslında.
bahçesinde bir erkek 10 kızın oturması değildir, adam başına bir erkek düşüyor. *, *
şimdiye kadar duyduğum en saçma cümle değil ama ilk ona girer sayın binali beyin açıklaması. hayır mantık hatası var bir kere bu açıklamada bahçesinde kızlı erkekli oturulan bir okula yoldan çıkarım diye gitmiyorsun, 2. sınıfta evleniyorsun.
dinci tayfanın şaşırtmayan söylemlerinden biridir. o kadar zayıflar ki ve o kadar sapkınlığa meyilliler ki kadınların kapanmalarını bile normalleştirmişler. bu söylem de bir sapkınlığın ifadesidir, ben çok zayıfım ve o üniversiteye gitmeyim demektir bu.
aynı zamanda dun trt 1 de yayınlanan seksenler dizisinde ahmet in kullandıgı replik.
sosyalleşmekten korkan ve insanlara önyargılı bakan şakirt yorumudur.
kafasını içinde filler tepişen devlet cücüğümüzün ağzından çıkmış olan ses, gürültü, seda, yankı.
karşı cinsten ilgi görmeyen erkeğin yobazlaşma sürecidir.. halbuki vakti zamanında o kampüse girdiğinde, kampüste bir kız buna gülse buna yanaşsa sevgili binali yıldırım şu anda türkiye'nin ünlü playboylarından olacaktı..
ne kadar dar görüşlü bir bağnaz olduğunun göstergesidir. üzerine konuşmaya bile değmeyecek kadar basittir.
görsel
binali yıldırım'ın dışişleri bakanı ahmet davutoğlu'nun mezun olduğu üniversiteyi tanımlayan açıklama.

ahmet davutoğlu'nun da yolu yol değilmiş. yere bakan yürek yakan senii.
bir de bakan olacak şimdi bu adama gelde anlat...
memleketin geldiği durumun özetidir.
--'spoiler'--

anne diyor, biz de istiyoruz. bize de kiz alsana diyor. bizim neden karimiz, kizimiz yok diyor.

--'spoiler'--
sen oturmadında ne oldu hala yobazsın, hala şakirtsin dedirtir insana. ya kardeşim bu neyin kafası? namustan bahsedene bak hele.
itü de her on erkeğe iki erkek düştüğünü düşünenlerdenmiş.
Evliliğinin ilk iki senesinde hiç boş oturmamış bakana ait tesbittir.
kızlar ve erkekler yan yana oturunca edepsizlik olduğunu sanan geri kafalı cahil
böyle insanları ülkemizde barındırmamak gerek.
insanın kendisine "ne terbiyesiz mişim ben?" diye sormasına sebep olan tespit.
birgün yobazlığın kitabı yazılırsa kitabın en can alıcı sözlerinden biri olabilecek motto. boğaziçinde 30 yıl önce kızlı erkekli oturan yoldan çıkmış grup; şimdi sözüm size: ulan ne vardı o gün kızlı erkekli oturmasaydınız da şu adam boğaziçine kaydolsaydı. sonra yoldan çıkıp okumasaydı sanayide kaportacılığa falan başlasaydı. başımıza bakan olmasaydı keşke. kınıyorum sizi yoldan çıkmış grup.
(bkz: hani marjinal bizdik).
bunu diyen insan üniversite 2'de evlenip üniversite 3'te çocuk sahibi oldu. cidden hiç yoldan çıkmamış. cidden sadece okumuş. (!)

ayrıca; aklı uçkurunda olan birinin kızlı erkekli grubu görünce bunu düşüneceğini düşünüyorum. sadece düşünmekle kalmıyorum tamamen eminim. tamamen piskolojik vaka. bastırılmış duygular grubu görünce ortaya çıkıyor. bizim neden böyle düşüncelerimiz olmuyor. biz de normal insanlar gibi sevişiyoruz ama kızı erkeği yanyana görünce aklımıza hemen seks gelmiyor, ya da yoldan çıkmak gelmiyor.

edit: imla.
boğaziçi üniversitesinde gençler yanyana oturduğu için itü yü tercih edip gemi inşaat fakültesinde okumuş adamın tuhaf söylemi. ne demişti yılmaz özdil; bunlar gençliklerinde bir kızın elini tutmadıkları için bazı şeyleri anlayamazlar. az bile söylemiş.