bugün

bahçeli ve kurmayları tarafından başlatılan süreçtir.

http://www.habergzt.com/b...etmeye-hazirlaniyor/8961/

bahçeli'ye saygı duyan bir ülkücü olarak, böyle bir şeyin gerçekleşmesi halinde her şartta mhp'ye verdiğim oyu vermeyeceğim.

bahçeli bu hamlesi ile bütün ülkücü camianın saygısını yitirecektir, mhp'yi yok olmaya mahkum edecektir.
bahçeli eskiden bazı konularda akp'li gibi davranıyordu, şimdi hepten akp'li olmuş. bahçeli rakibini ihraç ederek koltukta kalırsa çok komik bir pozisyona düşer.
görsel
7 haziran dan önce Bahçeli ye küfreden akp lilerin sevinç çığlıkları ile karşıladığı mesele. mhp nin iç işleri akp yi niye gerer anlamak zor.ya da çok kolay da neyse.
reis kadından çok korkmuş belli. bence bırakın yapsın bahçeli, bitirsin kendini.
bahçelinin koltuğu koruması için mutlak gerekli değil ama keyif için yapabilir..

ekim-şubat ayları arasında il ve ilçe kongreleri yapılacak. bu kongrelerde yeni üst kurul delegeleri seçilir ve öncekilerin görevi biter.

dolayısıyla, muhalefetin yeniden imza toplayıp, yeniden büyük kongre yapması, mahkeme süreçleri de hesaba katıldığında artık anlamsız hale geldi.

şimdi imza toplansa kurultay ancak yıl sonunda toplanabilir ki, o tarihe kadar zaten yeni delegeler, yani bahçelinin has adamları göreve başlamış olacak.
böyle bir şey olursa mhp baraj altı kalır. akp 400'ün üzerinde vekil çıkarır. good job bahçeli.
aziz yıldırım 1 bu herif 2 yemin ederim ki ya. Ölmeden bırakmayacaklar.
çok için yçok ziyaret etti diye bir yer gerçek Ben sana kızarım her şey için daha iyi anlıyorum onu takip eden takip edilir kendi kendime geldim ben buraya kadar çok seviyorum bu adamı seviyorum çok iyi biliyorum geldi ve aklıma gelen geldi aklıma geldi yine aklıma gelen tek şey bu konuda çok iyi geldi aklıma gelen ilk kişi olarak bu kadar kolay mı bir daha asla bir şey var bu etikette bir fotoğraf paylaştım bir gün önce de bir başka oluyor bu.
sinan oğan'ı da ihraç ettiler mahkeme kararı ile geri döndü. o kadar kolay değil bir parti üyesini ihraç etmek hele akşener'in arkasında devletler var. cemaat var diyen geri zekalıdır amk.
bahçeli mhp ye kurulmuş bir komplodur. biraz yazılanları okuyun akşeneri istemeyenlerin tamamnın akp li oldukların görürsünüz. akp li bir şeyi istemiyorsa o iyi bir şeydir.

hem bahçeli giderse mhp ne kaybeder?

zaten kaybıyla yaşıyor. akşener gelirse belki merkez sağ toparlar akp nin oyu düşer. hep yobazlarla uğraştı millet biraz da kafatasçılarla uğraşın ne olacak?
bence gereksiz bir eylem. vucuda mikropta lazım.
doğru bir hamle olur.

akşeneri karşısına kim dikmeye çalışıyorsa avucunu yalayacaktır. diğer muhaliflerde ihraç edilerek parti huzuru tesis edilmelidir.
bahçeli kendisini bitirmek için yapacağı hamledir. yeni parti kurulu bahçeli emekli günlerini yaşar. evet.
bahçeli koltuğu terk etmek için seçim hezimeti istiyor. bundan ancak bu anlam çıkar. fakat en yakın seçim 2 yıl sonra.
Kürşatla bu adamı aynı cümlede kullanıyolar ya bi de gülesim geliyo. Birisi 40 kişiyle Çin sarayında isyan çıkaracak kadar cesur, ötekiyse rakiplerini saçma sapan şeylerle yolundan çıkaracak kadar cesaret yoksunu.
Bahçeli'nin en büyük rakibinin ve mhp'nin geleceğinin ihraç edilmesi sürecidir. Bahçeli gibi vizyonsuz birinden de bu beklenirdi. Meral Akşener'i istemeyen en büyük kesim ak partililerdir sadece bahçeli için değil , ak parti içinde son derece güçlü bir rakiptir sayın Akşener. Bunu göremeyen bahçelici nohut beyinli mhp'liler akıllarını pilavla yesin.
bu hareket akla mantığa sığmıyor. sığdırmaya çalışanlarda zaten akp'li. gerçek şu ki bahçeli mhp genel başkanı oldukça mhp hep zarar görecek.

bahçeli ne mhp'nin ne de türkiye'nin ne de türklerin menfaatini düşünmüyor.
mhp'yi bitiren sureci baslatacaktir. Zira mhp zaten can cekismekte uzun zamandir, boyle bir sey gerceklesirse bir daha asla ve kat'a mhpye oy vermem verdirmem.