bugün

bahçeli den babacana: "Sen git önce kendini tartışmayı dene. Siyasi dönekliğini tartışmayı iste."

not: çek- yattan düştüm...
gülmekten. allah canını almasın seni de çek- yattan düşürsün emi!..
şu kederli ve soğuk günlerde milletin neşesini yerine getirmek için yaptığı büyük ironidir. yoksa kendisi de biliyor rte ye küfür ve hakaret ettiği günlerin çok da uzak olmadığını. millet gülsün diye demiş yoksa başkasına dönek derken daha ağzı yamulur biliyor.
Puhaha yenilenebilir rüzgar enerji kaynağı olan mı demiş bunu.
Rahmetli mahzuni şerif in ünlü türküsunü akillara getirmiştir.
Buraya yazmayayım şimdi.
Aahahaha.
döndüm dündüm

emmeeee

hele bir sor ?

niye döndüm ?
Ülkücüler, recep tayyip erdoğan'ın kurduğu bu tuzağa aslaa düüşmeyeecekttiiir diyen biri söylemiş bunu.. Ah baxçeli, sen kendine zürriyetsiz diyen adamla ittifak yaptın be..

23 yıldır partinin başında fakat o partiyi yedi bitirdi.. Türk milliyetçiliğinin kamburu bu adam resmen.. Babacan'a dönek demesi, kendine bakmamasından kaynaklanıyor.. Babacan'dan da hoşlanmıyorum.. Ilımlı islamcı liboşun teki.

Baxçeli yani sözde bilge lider, rte'yi rte'den daha çok seviyor cidden.. Yani rte bile şaşırıyordur bu adamın sevgisine.. Ben bu kadar kendimi sevmiyorum ulaan diyordur.. Aynen baxçeli devaam böyle.. Tam da kendine yakışanı yapıyorsun.. Apo'yu asacağım diye bağırıyordun meydanlarda, askıda ekmek verdin.. Vizyonu bu kadarmış demek.