bugün

kız tavlamak isteyen birinci sınıf öğrencisidir. öğrendiği 2-3 biyokimya terimiyle artistlik yapmaya kalkar, alay konusu olur geri döner. belirteyim; bu hikayedeki mal benim.
aradığını bulamayınca şansını bir de sözlükte dener.*
bizzat benimdir. organ bagışı standında durdugumdan dolayı mecbur kalmıştım. daha sonra yeter lan diyip cıkardım tabi.
2 ihtimal vardır. a) maldır b) nöbetten çıkmıştır. nöbetten çıktıysa siktirip gider evine yatar, malsa zaten yapılacak bir şey yoktur malum mallığın tedavisi henüz bulunamadı.*
Buradan cikarilacak sonuc onlukle kari kiz tavlanmaz (bkz: harbiden malmissin)
stetoskop takması için 3 sene okuması gerekir, bu yüzden tıpçı imajını desteklemek için enstrüman olarak yanına lipincott biyokimyayı seçer ki

bi dakika

kahretsin yine kimyacı sanılırlar. lan ben de diyorum neden kız düşüremedim.
ilk yılıysa gülünüp geçilmeli,hatta tatlı bulunmalıdır.
profesor oldugunu sanan tıp 1 dir.
aşıdan korkan kızları kaçıracak kişidir. yazık etmiştir.
üzerine biri çay sıçratana kadar yaşayacak olan tıp öğrencisidir.
ve, hayalleri çok sert yıkılacak olan öğrencidir.
"üzerimde unuttum, farkında değilim" bahanesi anca 4. sınıf ise yenilir yutulur bir bahane olacaktır. bir isen malsın evet.
üzerindeki beyaz önlük ile her gün dolaşmak zorunda olan ve o giydiği önlüğe sizin kattığınız anlamları katmadığı için çok da önemsemeyip şenliğe katılım göstermiş kişiliktir. ayrıca atsan, bıraksan, katlasan olmaz bir şeydir; bembeyazdır! napsın diye bir dk. serinleme süresi verilmelidir.

ve evet kısacası şenliktir, renk katmış bile olabilir ve katmıştır ki üzerine başlık açma zahmetine bile katlanılmıştır.
türkiye'de doktor olmak veya olabilecek olmanın verdiği o manasız havaların farkında olup bunu kendi kötü emelleri için kullanmak istemiş olan öğrenci tipidir.
alkol komasına girme ihtimali bulunan kızlara ilk yardımda bulunmak isteyen yardım sever kişidir kendisi. ayrıca sırf 'açılın! ben doktorum!' demek istiyor da olabilir.
piyasa yapmak için öyle gelmiştir elbette.
açılın ben doktorum demesine gerek bile kalmayacaktır.
amuna koduğumun artistidir. tıp öğrencisi olduğunu milletin gözüne sokmaya çalışan sonradan görme dininden dönmedir. yavşaktır..
buradan çıkan sonucu merak ediyorum. sözlükte doktor olduğunu söyleyerek karı-kız tavlanıyor mu?
başlığı okuduk,yetmedi entry'leri okuduk,o da yetmedi entry yazdık.sonucu bildirirsin artık.**