bugün

ibret alinmasi gerekendir. tamam kimse ne giydigine karisamaz ama portakal kabuklarindan kurtulmadan bir daha sort giymemesi gereken kizdir.

edit:dışarıda gördüğüm ve bacaklarından rahatsız olduğum kız üzerine yazdım neyini anlamadınız?ben şort giyymesin demiyorum ama sonuçta uğurkan erez ne demiş, vücudumuzu tanıyıp ona göre giyinelim.
özgüveni yüksek kızdır.
aynı zamanda bunların bacaklarıda fok balığı gibi biri sağa biri sola dönmüştür. iğrenç bir görüntü kirliliği yaratmaktadırlar. ama şortun içine ten rengi çorap giyen kızlar kadar da itici değillerdir. (bkz: şortun içine ten rengi çorap giyen kız)
özgüveni tavan yapmış, kimseyi iplemeyen kızdır. Yakışıyor teşhir yapayım zihniyeti çok az kızda vardır.
kendi aynaya baktığında mutluysa kimsenin karışmaya hakkı olmayan kızdır.
selülitine sokarım, bacak benim, keyif benim diyen kızdır. yerim kız seni. *
özgüveni yüzsüz kızdır.
kaliteli bir kapatıcıyla gayet de güzel görünebilen kızdır. * *
insanları görünüşlerinden dolayı aşağılamak; bu dünyada bir insana yapılabilecek en büyük ayıplardan biridir. o kız sadece selülitleri ile yaşamayı öğrenmek zorunda. sizse insan olmadan yaşamayı öğrenmeye mahkum kalacaksınız.

not: insanım.
o şortu giyiyorsa zaten onu göze almış demektir ki bunu da eleştirmek yersiz. adam kendiyle barışık bir kere.
klasik şort giyen türk kızıdır.
havalandırma hakkını kullanan kızdır.
selüliti sallamayan kızdır. ancak görüntüsü fenadır. kendini düşünmüyorsan bizi düşün bebeğim git kot giy.
300 kilo olupta mini etek giyen kıza göre normal kızdır.
Yazın 30-40 derece sıcaklarında yaptığı gayet normal olan kızdır.
insanlar bacaklarına baksın diye şort giymemiş kızdır. Aferindir.
Büyük ihtimalle çevresinden gelen tepkilere aldırış etmeyen, karakteri sağlam, özgüveni yerinde kızdır. Kendisine yakıştırmışsa bundan ''kime ne''dir?
göbegi oldugu halde dar tisört giyen erkekten daha kötü görüntü sergilemeyen kizdir.
O kadar ünlü de var selilut ona rağmen bikinili poz verip şort etek giyiyorlar.Normal bir hatun giyince mi göze batıyor.Özgüven meselesi o kadar bakım spor kremler falan yetmiyor yani.
aferin kızıdır. hiçbir zaman şorttan uzun birşey giymemesi dileği ile.
beni seven böyle sevsin diyen kızdır.

utanıp kapatınca da erkekler tarafından "şort falan giydiği yok selülit var bacaklarda heralde ahahaha" şeklinde dalga konusu olacaktır. her türlü ofsayt kızdır.
kıllı bacaklarıyla şort giyen erkekler ve tepsi kadar götleri * olduğu halde tayt giyen kızlarla aynı soyağacına mensupturlar.

yazarın yorumu: meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz; ben bu şekkil giyinirim, bu bayan şu şekkil giyinir, şu şekkil giyinir. herkesin özgürlüğü bidir. ha selülit gurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. eyorllamam bu gaddar. hadi hayırrı işler.
o degilde bu kış cok saldik.
götünüze girmiş kızdır.