bugün

Seksi erkektir. Tesadüfe bakın, o da benim gibi ak partilidir.
aşiri killidir ve muhtemel k*rttür.
Sporcu değilse ılıktır!

bacakları alırken karı gibi şu şekilde eğildiğini düşün:

görsel

Ya da şöyle

görsel

O ne duruş be?
insan hayattan soğuyor yemin ederim!

'Bacak kıllarımı alıyorum' diyen her erkek şu şekilde canlanıyor nedense gözümde.

görsel
sporcu olabilir.
muhtemelen başka taraflarının da kıllarını alan erkektir. hatta ılık erkektir.
bacakları kaslı ise sorun olmaz.
Bacak killarini aldiran bir arkadasim vardi sonra isi buyuttu goğüs kıllarini felan da almisti o gun bugundur ortalarda gözükmüyor.. Vurduruyor mu acaba dedirtir insana??
yan komşumdur, futbolda kıllı gözükmek istemeyendir, erkek olduğunu benimseyemeyen, fakat teknik olarak erkek olan kişiliktir.
pek çok ihtimal var ama en başta sporcu olma ihtimali gelir, tenisçi olur, futbolcu olur, basketbolcu olur, fitness'la uğraşıyor olur vb. gibi.
diğer bi ihtimal sporcu olmasa bile yazın şort giydiğinde gerçekten bacakları fazla kıllıysa bakımlı görükmek ister ve aldırır.
son ihtimali de hepiniz biliyorsunuz.
edit : ben de alıyorum, o kadar calf çalışalım, leg press yapalım da kıllı bacakla mı dolaşalım. yaz yaklaşıyor, bakımlı dolaşmak lazım. *
Sporcuysa mantıklı hareket eden erkektir. Bacak çalışmanın ne denli zorlu olduğunu bilmiyorsunuz tabi. Adamın salonda gotu çıksın. Sonra kıllı bacakla mı gezsin? Son derece hakkıdır. Bok atmak yersiz.
Sporcuysa eyvallah ama değilse ılıktır.
Yazları apış arası pişik olduğu için almak zorunda olan erkektir.
Sporcudur.
3'e vurduruyordur.
Vücut çalışıyordur.
karşı cinse saygılıdır. Ayı değildir.
erkek değil ibnedir, karşı cinse saygılıdır diyenlerde sapıkdır buna emin olun. nasıl bir sapıklık besliyolarsa bu duruma karşı cinse saygı diyolar oha.
Personal trainer'dir.
Alerjisi var ise normaldir aksi halde bıraksın kas mas ayaklarını.
kendini erkeğine hazırlıyordur.
Kıllı ayılarca kınanır.

Mis gibi erkektir.

Yalarun.
bacak kıllarını alan kadından tek farkı;

-tarih boyunca bunu kadınların yapmasından dolayı sadece kadınların yapacağı bir şey olarak algılandığından erkekler yapınca ilginç gelendir.

şimdi soru şu; neden erkekler bunca yıldır bacak kıllarını almıyordu da şimdi almaya başladı?

Charles darvin in evrim teorisi olayı açıklıyor. kadınlar evrimsel olarak bizden önde. bizim tek dezavantajımız olan pipimiz evrim sonucu düşerse kadınları falan geçeriz, hemde koşarak ve onları geçerken götlerine bakmayacağımızdan hızlıca geçeriz.

şimdi sizin aklınızda bu kıl davasından girip nasıl olayı evrime bağladığım olabilir lakin ki öyle değildir.
uc vakte kalmaz kocaya kacacak erkektir.
üç vakte kalmaz kocaya kaçacak erkektir.
vurduru... yok lan yok sporcu ise sevin.
güncel Önemli Başlıklar