bugün

çok güzel saç şekillendirme aletleri olan marka. 200 dereceye kadar ısınabilen maşası gerçekten başarılı. ama 200 derecede çalıştırmak gerekiyor yoksa daha çabuk bozuluyor bukleler
en iyi saç düzleştirisine sahip olan fransız marka.
saç maşasını bugün iade edeceğim marka. 200 dereceye de getirsen hiç bir işe yaramıyor. önceden deneseydin de alsaydın diyenleriniz olursa evet denedim aldığım yerde ama " saçınızda düzleştirici var sanırım o yüzden olmadı yoksa müthiştir, harikadır, alın bunu alın bunu" diyen satıcının gazına geldim. berbat tek kelime ile.
Seksi bir isme sahip kişisel bakım markası. Traş makineleri fena değil.
erkek bakım kitlerinin hasını üreten firma. philips, panasonic cart curt hikaye.
En yakin arkadaslarimdan birini ureten marka. Kendisi babyliss brushing 1000 olup kivircik saclarimi sadece 5 dakikada kurutarak duzlestirmekte. Yavrum benim her turlu ortamda calismakta. Sadece ilk kuruttugumda sacimi kabartiyor ama o gece ustune yattigimda ertesi sabah sanki duzlestirmisim gibi uyaniyorum. Saclarim direkt sicak bir tabakaya maruz kalmadigi icin de yipranma olayi cok daha az oluyor. Buradan babyliss ureticilerime en derin saygi ve sevgilerimi iletiyorum!
Dayanıklı, kaliteli bir saç düzleştiricisi markası. Sanırım on yıldır falan kullanıyorum ve hiçbir şekilde en ufak bir arıza çıkarmadı.