1. 1.
  huzur dolu sarkilar yapan bir grup.
  ... laz pacino
 2. 2.
  ing. bebek arabası.
  ... eqin
 3. 3.
  1975 yılında California'da dünyaya gelen ve asıl adı Ronnie Ray Bryant olan Baby Bash, South Park Mexican ile tanıştıktan sonra atıldığı müzik kariyerine Potna Deuce, Latino Velvet ve N2DEEP gibi gruplarla başladı. O zamanlar "Baby Beesh" ismini kullanan rapçi,de Dope House'dan çıkardığı; Savage Dreams albümüyle Universal'ın ilgisini çekti ve ünlü plak şirketinden sözleşme teklifi aldı.
  ... losers
 4. 4.
  (18 Ekim 1975, Vallejo) ABD'li şarkıcı. Baby Bash, bu lakabını eskiden kullandığı Mitsubishi marka arabasından aldı. Baby Bash, annesi ve babası eroin kullanmaya başlayınca, büyükannesi ve müziğe yönelmesinde büyük etkisi olan amcaları tarafından yetiştirildi.

  Yakın çevredeki yeraltı Latin rap dünyasının bir parçası olmayı başaran Bash, arkadaşları Kid Frost ve Jay Tee'yle birlikte Potna Deuce, Latino Velvet gibi gruplara katıldı.

  Frankie J ve Kumbia Kings gibi isimlerle tanışıp, daha sonra da birlikte çalışmaya başlamaları Baby Bash için büyük bir adım oldu. Müzikte ilerlemesine rağmen basketbolu da her zaman alternatif bir kariyer alanı olarak gördü. Prodüktör Happy Perez'le birlikte çalışmaya başlayıp da müzik kariyerinde yükselince basketboldan vazgeçti.

  Uyuşturucu satıcılığını bıraktı ve ilk albümü olan "Savage Dreams"i 2001 yılında Dope House etiketiyle yayınladı. Bu albümde Baby Beesh adını kullanan Bash, E-40'tan Tom Petty ve Steel Pulse'e kadar oldukça farklı isimleri dinledi.

  Single, Teksas'ta inanılmaz bir ilgi görünce Universal vakit geçirmeden Baby Bash'i masaya oturttu. 2003'te yayınlanan ve çok geniş bir kitle tarafından tanınmasını sağlayan The Smokin' Nephew albümünde çok farklı müzik türlerinin etkileri hissediliyordu. Bu albümden iki yıl sonra Super Saucy ile geri dönen Baby Bash'in Cyclone albümü ise 2007'de satışa sunuldu.

  Baby Bash, 2008'in sonuna doğru vizyona girecek olan Primos filminde Chingo Bling ve Danny Trejo ile birlikte rol alarak zengin olma hayalleri kuran üç kuzenden birini canlandıracak.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Baby_Bash
  ... hasmet ibriktaroglu