bugün

boyu uzun olduğu için yazları babet ya da sandalet tarzı şeyler giymek zorunda olan kızdır.
ayakları vardır.
ayakta fazlaca kaldıysa bütün gece bel ağrısı çekecek kızdır.
topuklu giyip kendini gösterme derdinde olmayan kızdır.
rahatlığı seçmiştir.
babetlerin kendilerine göre bir sevimliliği vardır.
dar paça kotla da on numara durmaktadır.*
ayakları büyükse giymemesi gereken kızdır. ama şimdi 36 numara ayakkabı giyen birinin ayakları da ancak palyaço ayakkabısıyla büyük görünür.

babetin modeline ve rengine göre sevimli olan kızdır. şimdi her babete de sevimli diyemeyiz.

taytın altına giyerse fazladan sevimli bir görüntü sergileyecek kızdır.

son olarak da her şeyi ben bilirim kişilerinin bok attığı kızdır. gidin sivri burun ayakkabılarınızı parlatın. hadi şimdi dağılın!
genellikle ya çok tatlıdır ya çok seksi.
ayakları neredeyse çocuk ayağına yakın olacak şekilde 36 numara ise (benim gibi) rahat rahat giyebileceği bir modeldir. yok boyu kısa ise (yine benim gibi) yine de giyebileceği modeldir. kısaca uzun uzun topuklarla rahat edemiyorsa ne yapsın kardeşim rahat ettiğini giyecek kızcağız?!
şirin, tatlı hanım kızlarımızdır. güzel kızlar babet giyer. koca ayaklı kızlara yakışmaz.

edit : kızlar??
boy kompleksi yoktur.beden sağlığına dikkat eder. topuklu giyip tak tak diye rahatsız etmez bizleri .
bazı hanım kadınlarımıza çok yakışmaktadır.

ancak bunu topuk çorapsız giyen kızlarımız ne kadar güzel olursa olsunlar o an benim için biterler.

çorapsız ayakkabı giyildiği anda ne olursa olsun kadınlar ayrı bir itici olmaktadırlar. işte bende böyle bir manyağım.
rahatına düşkün kızdır.
36 numara ayakları olan kızlar haricinde görüntü kirliliğidir.
ayak saglıgı ıcın ıyı değildir.
balerinlere özenen kızdır. koca ayaklıdır. aklınca ayaklarını küçük gösterecektir.
pazar malıysa eğer giydiği babet ayağında nasır olması kaçınılmaz kızdır. üstelik babet topuksuz olduğu için sağlıklıdır mantığı yanlıştır. ayakkabılarda 2 ila 3 cm lik topuk elzemdir.
Hele de bol pantalon altına babet giyen hatun; insandan çok tabureye benziyorsun.
itici kızdır. yakışmıyor arkadaş. giydiğiniz her şey yakışsın istiyorsunuz ama göz göre göre o lanet çekiciliği 0 olan nesneyi takıyorsunuz ayaklarınıza.
ayakları göründüğü için iğrenç olan kızdır. giymeyin, giydirtmeyin.
Kimi kızlara yakışan ayakkabıdır. Sevimli durdurabiliyor,kıyafetine göre giydiğin de güzelliğinden geçilmez.
babet giyen kizlarin yuzde sekseni hafif kiloludur. Net.
Arada ayaklarından çıkarıp, çıplak ayaklarını oturduğu yerden sallandırmasıyla tüm ilgiyi üzerine toplayan kızdır. Yapmayın şunu, rica ediyorum. Onun dışında çok cicidir. Yazlık, tiril tiril bir elbisenin altına en çok yakışan ayakkabıdır.
sexsidir.
Bileğine yara bandı yapıştırması farzdır. Yoksa orada bir salyangoz oluşur.
sırılsıklam aşık olduğum kızdır. o melek kalpli kız uzaklarda şimdi. çok uzakta. aramızda boy farkı yoktu. sırf onunla dans ederken kısacık kalmayayım diye en büyük zevklerinden biri olan topuklu ayakkabıyı reddetmişti. huzurlarınızda söylüyorum bunu: "seni çok özledim".

edit: özne nesne uyuşmazlığı.
yazılanlara kırılan kızdır ayaklarım 39 numara evet kötü görünüyor ama boyum uzun topuklu giyemiyorum. küstüm.