bugün

Babasız kızlara karşı daha duyarlı olunmalı, onların güveni ile oynanmamalı.
En yanlış ilişkilerimi babamla küs olduğum dönemlerde yaşamıştım. Onun haricinde karşı cinste hep babalık yeteneği aramışım, bunu çok sonradan fark ettim.

Ne olursa olsun, erkekler aslında sadece kendilerini sever ve düşünürler. Kendimizden taviz vermemeliyiz, hak etmediğimiz ilişkiler içine girmemeliyiz hanımlar..
Sanırım kızları da buna inandırmışlar. Bir kız vardı kuzenimin arkadaşı. istanbul'a geldiler misafirim oldular bir kaç gün. Sonra bir erkek arkadaşıyla buluştu. Bir geldi her yeri mosmor. Nasıl dayak yemiş anlatamam. Annesi doktor bu kızın. "Nasıl böyle insanlarla işiniz olur sizin? Dedim. Siz muhteşem kızlarsınız. Kendinize değer vermezseniz trilyon olsanız harcarlar sizi" dedim. "Biz babasız olduğumuz için böyleyiz erkek görünce üstlerine atlıyoruz hemen" Dedi. Yaşı küçüktü o zaman. Şimdi bu iki hanımefendi de çok güzel bir hayat yaşıyor.
çok yanlış bir genellemedir.

sevgisiz ya da babasız büyüyen kızlar kolay tavlanır diye bir kanun maddesi yok.

bunun yerine aslında hayata karşı daha güvensiz olurlar. sizi sorgularlar. sevgisizlik ne demek olduğunu bildikleri için onu sevgiyle kandıramazsınız. (kendimden biliyorum.)
üzücü bir başlık gerçekten. kızın babasının olmaması bence bunu uyandırmamalı.
Hayaldir.

Ya hala öğrenemediniz. Kızlar tavlanmaz. Seçtiğimiz erkeğin bizi tavladığını düşünmesini sağlıyoruz. Hepsi bu.
Bu tespit ve benzerlerini yapanların iktidarsızlık korkaklık gibi cinsel ve ruhi sıkıntıları olması
Genelde görülen hususlardır.
Aptal piç beyanı.
saçmalık ötesi bir önerme, ama babasız büyümüş kızların çok daha az havalı oldukları doğru olabilir, elindekinin değerini bilir - tam aradığınız kadın modeli değil miydi?
Baba şefkati merhameti ararken bir dallamaya düşme durumu.
Or*spu çocukluğu yapmayın lan!
Her bokumu anlatıp, gördüğü ve varolduğunu zannettiği yumuşak taraflarımı cebine atıp, güçlü hissetti kendini, kollarını bu zavallı gözüken yaratığa, bana açtı.
Böylelikle erkek olduğunu hissetti.(yüceltti kendini)
Ama sonra ne mi oldu,alacağım alındı, k.çına bir tekme basıldı ve yola devam edildi.
* babasız kadınlar hafife alınmayacak denli sağlam satranç oyuncusudur ahali.bir sonraki hamleyi geçmişte nice yaşadığından, sizin numaralarınız, şuyunuz, buyunuz söker mi?
Sökmez.
Öncelikle bu başlığı açan arkadaşın kulaklarını fazlasıyla çınlattım umarım hissetmişsindir.

Arkadaşlar hani genelde toplumda neden böyle bir yargı var bilmiyorum. Ama olayın özüne indiğinizde bu çok onur kırıcı ve yani insana kendini kötü hissetmesine sebep olan önemli bir detay. Ben yaşamadım bilmiyorum ama bence yetim kalmış bir çocuğun hayatında neleri göğüslediğini bilemezsiniz. Ve bu yüzden böyle atıp tutamazsınız bu insanlar hakkında, herkes hayatta kendi tercihlerinin sonuçlarını yaşar kendi yolunu kendi çizer. Ve bu insanların hayatlarında güven eksikliği çok normal, insanlarla sürekli bağ kuramamaları çok normal ya da ne bileyim yaşadığı boşluğu başka bir şekilde doldurmak isteme arzusu olabilir buna siz karışamazsınız. Bu insanlar üzerinden böyle yorumlar yapmak çok nasıl desem ,basitçe geliyor bana. Ve bunun dışında da annesi veya babası hayatta olup, kendi hayatında aslında olmayan insanlar var. Eksik büyüyenler, eksik kalanlar. Ama her iki durumda da insanın sevgi eksiği olabiliyor çünkü zamanında görmemiş veya doyamamış buna. Bu sizin karşınızda bu insanı kolay tavlanabilir, işte onu ağına düşürülebilir , kötü yollara çok çabuk sapabilir yapıyorsa eğer bunun sorumlusu sizin pis zihinleriniz. Demekki siz bir insanın acizliğinden ya da işte eksikliğinden yararlanabilecek kadar karaktersiz bir insansınız. Yani benim tabirimde şerefsizin , itin önde gidenisiniz. Bence insanların hayatı hakkında, yaraları , eksiklikleri hakkında yorum yapmadan önce varsa eğer bir kendi zihniyetinize bakın!
Bariz bir boşluğun yalanla dolabilmesi kolay. Çünkü nereden yaklaşacağını bilir karşı taraf. inanç kalmıyor inanç. Güzel olabilecek ne varsa inancı kalmayıp dipte mutluluk aratıyor.
terbiyesizce yapılmış bir genelleme. bu kadarı da yazılmaz denilen başlık.

bu başlıkta anlatmak istenilen tam olarak nedir? bunun altında ne tartışabilir? tamam babasız kızları daha kolay sikersiniz.

allah belanızı versin başka hiçbir şey demiyorum.
Aslanlar gibi annesi varsa sorun olmayacak durum.
(img:#1973010)
görsel
Neden bilmiyorum ama başlık sahibine sövesim geldi.
şerefsizlik.
Hayatına erkek girmesini normal kadınlardan daha çok arzuladıklarından ötürü doğru olan bir önermedir.

Aldatma oranları bundan dolayı da daha yüksek olmaktadır.baba figürü bir erkek arkadaş bulunca,geçiçi erkek arkadaş ve koca arayışları başlar...
iğrenç bir zihniyet, iğrenç bir görüş. Şöyle bir şey var ki, buna tavlama değilde güveni suistimal etme diyelim. Babası olmayan bir kız bir erkeği yakından gözlemleyip hangi davranışın samimi hangi davranışın sahte olduğunu anlayamayabilir ama bu sizin dediğiniz gibi babasız olmakla alakalı değil. Her insanın yaşam tarzı onu etkilese de aynı yaşam tarzına sahip olup farklı görüşler bildirebilen binlerce insan vardır. Bu insan olmakla alakalıdır. Kızdan faydalanıp onu kandıran şerefsizinde insan olamamasından kaynaklıdır.
dady issues dediğimiz hadisedir. bunların sevişmeleri de hiç normal olmuyor. sanki kızlar seni sikiyor gibi ehehe.
biraz kötü bir genelleme tabir olarak, ama kısmen doğru sayılır. küçük yaşlarda babası terk eden ya da vefat eden kızlar erkek ilgisine daha çok muhtaç oluyor.