bugün

neyden korktugunu anlamadigim kisidir. bakiniz cok basit. baba-cigim. babadan sonra cigim eki getireceksiniz. zor birsey degil. ben her zaman diyorum. sizde vakit gec olmadan diyin bence.
Bilal değildir.

Bıbıcığım.
alışkanlık meselesidir.
Genelde hemcinsim olan erkek çocuklarıdır.
Yapmacık geldiği için -cığım'ı eklemiyor olabilir.
inşallah babişko, babiş gibi şeylerde demiyordur diye dua edilmesi gereken kişidir.
Genelde para isterken söylediğim normal zamanlarda kullanmadığım sesleniş biçimi.
Vefat ettiği için diyemediğimdir.
Babası ona öyle birşey demesi ıçin yuz vermemiştir yoksa niye demesin..
(bkz: bilal erdoğan effect)
demem olum ne geregi var asiri samimiyetsiz olur babacigim hassiktir git top demezse serefsiz evladiyim.

adam bana bir kere oglum demedi.

gecenlerde tam eve girdim gel bakim ya uzun zaman oldu konusamadik baba ogul dedi nasilsin iyimisin diye sordu sonra okuz gibi gulmeye basladi buna simdi niye bole yapiyorsun babacigim mi demeliyim.
Yüz verip vermemeyle alakası yok. Babam o yüzü vermesine rağmen söylemediğim hitap biÇimidir.
arada mesafe varsa değil babacığım baba demek bile zor gelir bazen insana.
ki babacığımın da babadan farkı yoktur. belki daha sevimli daha tatlı. erkekler için zor olabilir ama kızlara hoş gelir böyle şeyler. ben kavga ederken diyorum o ayrı.*
Türk halkının %90'ından fazlasıdır. Sayıyı salladım çünkü öyle daha inandırıcı oluyor neyse mesele bu değil. Ben hayatımda babama babacığım demedim arkadaş. Babacığım ne lan, ne samimiyetsiz ne yavşak bir laf bu. Valla babamla da çok samimiyiz ama asla da Demem. Anneme bile çok nadir derim. O -cık eki bir yumuşaklık katıyor, türk babaları otoriter, sert ama sevgi dolu olurlar. Ama o babacık ifadesini taşıyamazlar.
Papağanmı bu birader yaşlı başlı adam, derler.
babacigim ne lan muhabbet kuşu gibi cici kuş babacik babam deyin şöyle "m" si şiddetli.
despot, sevgi göstermeyen, diyalog kurmayan, dediğim dedik bir babaya sahip ise sonuna kadar haklı olan kişidir. baba da biraz kendini bilecek, ezmeye çalışmayacak.

not: bizim peder beyde sıkıntı yok çok şükür.*
Babacığım derken yanlışlıkla "babacık babacık cici kuş" demekten korkan kişi de olabilir. Ciddiyetsiz bir durum.
insan gibi kendi kendinize kutlasalar olmaz şu özel günleri. Babası toprağın altında olan ne yapsın be insaf be insaf. Şimdi o insanlar üzülüyor . Lütfen bokunu çıkarmadan kutlayın.
babasıyla arasında mesafe vardır. babacığım kulağa çok güzel gelmesede en azından bir samimiyet vardır.
babasının prensesi olmayan kişidir.
Evet dün Babacığıma sarılıp Babacığım seni Çok seviyorum, diyebilmek için neler vermezdim ki,

şayet altı ay önce, beni bırakıp öbür alem e gitmeseydi..!
(bkz: yat artık liseli)

Aradaki farkı hiçbir baba siklemeyeceği için baba demeye devam edin. Veya Gadfadır deyin.
baba ile arasında ciddi bir bürokrasi olmayan kişidir. Bu kişiler yeri gelince babasıyla arkadaş gibi de olabilir. * Bazı insanlar bunu saygısızlık olarak görebilir. Onların böyle düşünmesine saygı duyarım ancak babam veya annem öyle düşünmüyorsa bu bende sorun teşkil etmez. *
bunu duzeltmesi icin sansi olan kisidir.

cunku bugun babalar gunu.

hemen babaniza babacigim diyip sarilin.

bak hala duruyorlar.

edit: ne yavsakca gelicek aq dingilleri, o sizin fesatliginiz. sevgini gostermenin nesi yavsaklik?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar