bugün

hele babanızın gözleri japonlar gibi çekik ise açıkken dahi kapalı gibi gözüküyorsa, uyumadığı halde uyuyor sanıp göbeğinden kumandayı aldığınız o an babanın 'zonk' diye size dönmesi yusuf yusuf gerilim filmi tadında olur.
o kadar kanal arasında zaplarken inatla flash tv de uyuyakalan babanın elinden kumandayı almak suretiyle gerçekleştirilen eziyeti dindirmeye yönelik operasyonun ruh halidir.
kumandayi yastigin altina koyanlari da mevcuttur. bu durum yuzyilin en iyi aksiyonunu yasatir.
bende sadece benim babamda var bu yazılım sanıp dertleniyordum meğer kalabalikmisiz. bir de anlamıyorum arkadaş uyuyosun işte hala niye dinliyom ben onu yeaa diyosun. horluyon horluyon ben bile duyamiyorim söylenenleri.
Almam kendimi de yersiz gerileme suruklemem. Gider teek teekk uydu alıcısının tuslarindan secerim kanalimi rahatima bakarim. Hem rahat hem aksiyonsuz, gerilimsiz. Oh miss..
kumandayı göbek üstünden ya da göbekle koltuk arası sıkışmış bir vaziyetten milimlik hareketlerle almaya çalışırkenki küçük adrenalin patlamasıdır. bir dahakine hızlı ve çevik olmayı planlıyorum
içten içtem merak edilendir.

benim babam yatarak izler. uyuduğunda da dev gibi bir göbeğin altında kalırdı kumanda. adamın uyanmayacağını bilsen bile o göbeği hareket ettirip alamazsın ki.
en ufak bir titreşimde hatta titreşim bile sayılmaz baba uyanır. o yüzden aşağıdaki vidyoda olduğu gibi yaparsanız yakalanmazsınız.

temsili.

http://video.zaman.com.tr...ideo&galleryId=147050
Her çocuğun yaşadığı aksiyonlu olaydır.
göt isteyen olaydır. babanınızın babasında daha belirgindir. gözler kapalı ama kumandaya bi elle, abooo. 'lan sıktır gıt uyu lan'

tepkisini yiyebilirsiniz.
Bizde kumanda bende durur. Ekşına gerek yok.
çoğu kez başarısızlıkla sonuçlanan bir durumdur dikkatli olunması gerekir .
Şöyledir.

https://www.youtube.com/w...ture=youtube_gdata_player
Kanalı değiştirdiğiniz an uyanır tecrübeyle sabitlendi.
adrenalin dolu gerilimlerden sadece bir tanesi.
babam uyuduğunda kumanda serbest kaldığı için kalkıp değiştirirdim kanalı kendimce. Kumandasız tvmizin kumandası bendim çünkü.