bugün

baba parasıyla mevki edinen yavşaklar iyi dinleyin!

sizin sosyal statünüz cebinizdeki paranın değeridir. cebinizdeki paranız kadar saygınlığınız, egonuz, yeriniz vardır. bu yüzden '' ben önemli biriyim'' derken iki defa düşünün. siz mi önemlisiniz, yoksa babanız mı?

bileğinin hakkını bilmeyen zengin fukarasıdır.
En iğrenç, en uzak durulası varlıklardır. Asla saygı ve sevgiyi haketmezler.Nefretinizi de vermeyin hatta bunlara. Görmeyin la bunları.
Fakir insanları her firsatta asagilayan asagilik insandır.

Aslında şu çok sevilen tv dizilerinde inceden inceye hayran olunan insanlardir.
Zengin olması onu popüler kiliyor.
insanın bulunabileceği en aşağı lakin bir o kadar da en keyifli mertebedir.
adamı kıl eden tiptir. geçen bir psikolog vardı, başarısız bir öğrenciydim bilmem ne kolejinden mezun oldum ne yapsam diye düşündüm gidip Amerikada okudum dedi. evet gayet başarılı olmuşsun şimdi. bastım baba parasını gittim okudum geldim demiyor da, bakın psikolog oldum diyor.

ıslak odunla döveceksin bunları.
Sadece ego değil, göt de büyüten dümbüktür yata yata. Özgüveni ise egosunun ve götünün büyüklüğü ile ters orantılıdır.
Boyle bir tiple dogrudan karsilastigim durumdur. Babasinin parasiyla daha ergen olan zevat bizle toplantı bile yapip prensiplerini anlatmisti. Esit dogmustuk ama esit yasayamadik amk.
(bkz: entry nick)
halk otobüsünün yanından porsche' yle geçer.
yarını düşünmeden para harcar.
"acaba şunu mu alsam, bunu mu alsam?" diye düşünmez, her ikisini de alır.

bunlar insanlıktan nasibini almamış, zengin piçleridir.

keşke onun yerinde ben olsaydım dedirtir.
Uzun zaman bendim, simdi kendim büyüdüm. Mucx.
anne baba hatasına kurban olan dümbüktür.

vay efendim 8. sınıf çocuğun elinde iphone 5s' ler falan. şimdi iphone aldın, 18' inde araba, gelsin karı kız...
ya ben kadınlara doydum murat' ı seviyorum derse? onuda mı alacaksınız ey sevgili zengin aile?
Baba parasına muhtaç insanlardır.