bugün

zamanında babasından yemesi gereken dayağı başkasından yer en sonunda.

o dayak o züopeye değil, babaya atılmıştır aslında.
ilerde fakir düşseler götlerini satmaktan başka çare bulamayacak piçlerdir.
anlam veremediğim durumdur. tamam, babamın hali vakti yerinde, parası var ama ben bildiğin fakirim abi. babamdan para istemeye utanıyorum çoğu zaman. arkadaşlarınıza babanızın işiyle alakalı bilgi verdiğinizde 'ooo siz zenginsiniz' damgasını yersiniz. 'hayır olm, ben değil babam zengin. ben fakirim aslında' yı anlatana kadar bin dereden su getirirsiniz. ha bir de ayıptır söylemesi biz çok zenginiz diyen tip vardır ki buradan ona selam olsun.
çok gıcık burnu havada tiplerdir. sanki kendini çalışıp kazanmış gibi hava atarlar. herkezi küçük görür bu tipler. ama bide zengin aile çocoğu olupta böyle olmayanlar vardır helal olsun onlara.
Kişiliğin bittiği andır. Bu kişiden bir şey beklemek deveye hendek atlatmaktan yeğdir..
(bkz: Ben zenginim demenin 1001 yolu)
zengin züppelerin bir numaralı eylemlerinden biridir.sanki parayı kendisi kazanmıstır da üstüne bi de artistlik yapmaktadır. bende zenginim amk babamdan 3 kurus para almadan kendim kazanıyorum paramı.neyin kafasını yasıyorsun beyin dalgalarının frekans aralığını siktiğim ergen. ayrıca alsın parasını götüne soksundur efendim.