canım evlatlarım, bizde bant olayı yok, ne diyorsak yüzünüze yani. kimsenin arkasından konuşmayız evelallah. ama siz böyle konuşursanız neandertal hoca'nın cinsel arzuları da artabilir ki, allah, hoca'nın şerrinden korusun derim.

aşırı soğuklar cinsel isteğin artmasında temel etkendir. şimdi, bakın evladım, bi kerem aşırı soğukların cinsel isteğe yaptığı etkiyi bir taksici kardeşimizde gözlemiştim. nitekim işlerim nedeniyle sıklıkla taksi kullanan birisiyim. işte geçmiş gitmiş kış günlerinin birinde soğuktan cinsel arzusu tavana vurmuş bir taksiciye rast geldim. tabi, yanlış anlamayın, bana bir vukuatı olmadı. yalınız, bu taksicinin başının direksiyondan daha hızlı ve 360 derece açıyla dönerek her gördüğü kadın evladımız hakkında fantezilerini anlatması beni fevkalade korkutmuştu: "abi, baksana şu yavruya, bu soğukta nasıl yalanır biliyon mu, tuzlu tuzlu!"

sonra efenim, dahasını anlatmayayım, nitekim tatsız hadiseler, aman evladım, allah kulunu soğuk sebebiyle cinsel arzu artışından korusun. yani alimallah, benim bu taksicide gözlemlediğim kadarıyla insan, şeyini kesip kendisini şeedecek kadar azıyor galiba.

yazık, halbuki efendi bir insana benziyordu binerken, taksisine yani. allah "taksi"ratını affetsin!..

(bkz: bir kizin bakire oldugunu anlama yontemleri)
(bkz: bir erkeğin bakir oldugunu anlamanın yolu)
(bkz: bluevelve icin yanip tutusan bayar yazarlar)