ne zaman birisine bağlanacağımı hissetsem yaptığım aptallık. ıssız adam olmak istiyorum. aşık olacağım kızı ileride üzeceğimi biliyorum. ihtimaller çok hızlı geçiyor insanın aklından.

çok sevdikleri anları seçiyorum. birden vurmaya başlıyorum. elimde değil hiç. sözlükten başka da itiraf edecek yer yok. bipolar borderline şizofrenik hipertansiyon sızıntı var bende. bacaklarının ortasına tekme atıp yerde diz çökmelerini sağlıyorum. ağızlarına veriyorum zorla. açmazlarsa sıkıyorum yanaklarını.

o kadar iyiler ki. aşık olmak istemiyorum. çok üzüleceğiz ikimiz de. anılar birikecek. 3 sene sonra bitecek. baştan dövmek en güzeli. dudaklarından sarkan salyayla ağlayarak giden o kadınlar...

yerde kırdığım çay bardaklarına bastılar. tabanda kan izleri. kurumuş kanları bile yaladığım oldu. onlar asla anlayamadılar beni. kimse sormadı neden en mutlu anımızda ona kafa attığımı...

ben ağladım, onlar terketti. psikopatım çünkü. manyağım. bazen başka biri oluyorum adı da 'hilmi' o sizi çok seviyor. şizofrenim çünkü çok hafif.. bunu deyince de üzülüp affediyoolar hemen.

saflarım benim. sizi seviyom.