bugün

içi dışı boş boktan bir Yakarış.

Seni kim tuttu. Evet.
Arkadaşlar anlatınca insanın canı çekiyor..
iki gün sonra aşk acısından ölmeye hazır galiba.
(bkz: canına susamak)
Ol deyince olmuyor be sözlük. Şans, rastlantı, random ne bileyim (bkz: adını sen koy)
aşık olmayan, aşık; aşık olan, unutmak istiyor. bu ne garip ikilem.

bende sevileceksem, aşık olmalıyım. gerisi acı, keder, platonik..
sözlük bana bir çare bul haykırışıdır. ama öyle böyle değil sevmek istiyorum sözlük, sevemedim hiç. sevgiyi hak eden insanlar da çıksa karşıma sevemedim. kim beni nasıl soğuttuysa aşktan sevdadan sevemiyorum. istemiyorum. her geçen gün böyle güzel bir kızın nasıl sevgilisi olmaz deniliyor sözlük, bana adam yok demekten sıkıldım. benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni ben beğenmem. *
Sözlük yine aşk yuvasına dönmüş. Moruk bu işler için wc kullanın çünkü aşk midemi bulandırıyor. Amk herkes Özdemir Asaf kesildi. Sorsan manitası olmamıştır.
Benide , ikiye yaz.
peki ya aşık olduğunu sanıp, aşık gibi davranıp şartlanmış aşk kazanmak?

edit: evde denemeyin.
keşke insanın her istediği, istediği anda olsa. ama olmuyor. isteyince hele hiç olmuyor. zaten aşk bu ummadığınız bir anda çalması gerek kapınızı. siparişle olacak bir olay değildir çünkü aşık olmak.
Sözlük, bende aşık olmak istiyorum, beraber kitap okuyacağım biri olmalı artık hayatımda. Ama kim? Beklenen kişi beklenmekten ne zaman vazgeçecek? Sabahattin Ali neden bukadar güzel yazıyor? Ve ben neden hala uyumadım?
Aşkı arayan yazarın beyanıdır. ilerde birilerine daha sor abi.
(bkz: gece gece icat cıkarma)

Belasını arayan insan soylemi. Hem istemekle olmaz ki bu, oluverir oylece.
lisede ilkokulda kaldi o aşk diye bisi yok canlar.
olma kardeşim belanı aramıyosan olmucaksın aşık maşık. hayatını bitirme , ne güzel böle yaşıyorsun devam et.
herkesin aşık olmak istediği bir dünyada birine denk gelememiş yazar feryadı.
klavyenin başından kalk o zaman da ol denilesi insan feryadı, ne yapsın amk, sana karı-herif mi bulsun windows...
öncelikle git bir bağlama al sonra edebiyatını öğrenir olursun kasma bu kadar.

aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza.
mevsimi geldi susadım aşka.
aşk yeniliyormuydu..?o derece uzak kalmışız.
Etmeeee. kendine yazık etmeeee.
mallık belirtisi bir beyan..

http://galeri.uludagsozlu...B1k-olam%C4%B1yor-715190/
allahtan belanızı istiyonuz yemin ediyom. ne güzel kafanız rahat ona bakın düşünmeyin böyle şeyler.
asik olan insan asik olunmamayi goze almali.