bugün

entry'ler (28)

uğur mumcu neden öldürüldü

cevapı bence bellidir sadece hangi sebepten olduğu tam belli değildir. Abdullah öcalan ve derin devlet ilişkisiyle ilgili belgeler bulması, abdullah çatlı ve ağcayla ilgili derin bağlantıları belgelemesi, mossad talabani, barzani ve pkk ilişkisi.

yılbaşında bile dışarı çıkmayan asosyal yazarlar

para işte naparsın olmayınca olmuyor.

steamdan oyun almak

işkencedir aldıktan sonra inmesi.

film isimlerini paralel ile değiştirmek

paralel kulubü.

özel üniversitede okuyan adam değildir

arkadaş aslında özel okulllara değilde komple sisteme isyan etmemiz gereken durumdur. çünkü parası olan yaşar parası olmayan ölür, bu sistem bunu gerketiriyor.

kuzey kore

gerçek bir komünist ülke olarak görenlerin sıkça ortamlarda komünizmi görüyomusun işte böyle oluor diye örnek gösterdikleri ülke. arkadaşlar yapmayın bunu. bu neyin kafası komünizm farklı farklı açılardan uygulamaya koyulabilr ve biz komünist bir şekilde ülkeyi yönetiyoruz diyenlerin ülkesini komünizm ile yönetmediğini anlayın lütfen.

ölürken yanınızda olmasını istediğiniz kişi

fetullah gülen.

recep tayyip erdoğan ı iki kelimeyle tarif etmek

el lanet.

bir kere bile bu tarz benim izlememiş insan

hiç izlemedim, izlemeyede değer bulmuyorum, izleyenlerinde moda için değilde ordaki insanların birbirine laf atmalarıı çekişmeleri falan izlediğine eminim. insanımız sever böyle şeyleri.

sabaha karşı rakı içmek

aynen öle iyi bir müzik duyunca şöle müzikte kalbe dokunursa insan insansa dayanamaz içer. ister rakı ister vodka ister şarap olsun kafayı bulucak kadar içiorsan ne kadr ve ne içersen iç hepsi aynı kapıya çıkar.

sabaha karşı film izlemek

normal bir eylemdir. her zaman yaparım. bide film sağlamsa yani senaryo iyiyse imdb top 250 deyse yeme tadından. psikoloji üzerineyse dahada iyi olur.

sabahın dört buçuğunda yapılabilecekler

bu saate kadar durmuşuz napcaz ya film dizi izliyoruz, yada içiyoruz zoom olana kadar içiyoruz arkadaş ne yapıcaz başka. içmek de iyidir insanı kendine getirir. yani için arkadaşlar. sabahlar olmasın.

aşık olmak istiyorum sözlük

olma kardeşim belanı aramıyosan olmucaksın aşık maşık. hayatını bitirme , ne güzel böle yaşıyorsun devam et.

uyuyamayan yazarlar

ikinci öğretim olduğumuzdan dolayı gün ışırkan yatmak yaşam şeklimize dönüşmüştür.

yüzükler efendisi nde frodo nun mal olduğu gerçeği

aynen öledir kendisi tam bir salaktır, ayrıca bana kalırsa filmde asıl kahraman sam dir. çoçuğun resmen hakkını yediniz lan.

muhteşem üçlüler

sigara bira tuzlu fıstık .çok harika bir üçlüdür vazgeçilmezdir.

soğukda kahve eşliğinde sigara

güzeldir anlamlı günleri akıllara getirir.

the hobbit 3

o kadar heyecanlansa beklenmesine rağmen diğer 2 filminin gişe olarak olmasada beğenilme açısından çok fazla gerisinde kalmıştır. gerçektende çok fazla saçma ve eksk sahne içermektedir. hele legolaslı sahneler...

hoşlanılan kızın numarasını bi türlü vermemesi

açıkça seni istemiyordur zorlamya gerek yok.

kız kanka ile sarılmak

saçmalıktır erkek kızla kanka oluyorsa tek bir niyeti vardır beyler yemiyelim birbirimizi.