bugün

artik ben de asik olmak istiyorum sozluk. soyle elinden tutup gezdirebilecegim az ellenmis bi kiz olsun istiyorum hayatimda...

cok mu sey istiyorum simdi ben.
AŞık olmak güzel Şey. Tam bir ilham kaynaĞıdır aŞk. AğaÇ dalları dolunayı kucakladıĞında şair olur insan.
Kusurları görmezsen,kendine has davranışlarını seversen,gülümsemesini özel bir yere koyarsan çevrende ki her kadına aşık olabilirsin yeğen.
iyi kalın giyin.
Aşık olma kavramına aşık olan yazar beyanıdır. "Ol ol, öldürmez, süründürür. kronik hastalık gibi dir."
Bende istiyorum bendeee...
asik olan insan asik olunmamayi goze almali.
allahtan belanızı istiyonuz yemin ediyom. ne güzel kafanız rahat ona bakın düşünmeyin böyle şeyler.
mallık belirtisi bir beyan..

http://galeri.uludagsozlu...B1k-olam%C4%B1yor-715190/
Etmeeee. kendine yazık etmeeee.
aşk yeniliyormuydu..?o derece uzak kalmışız.
mevsimi geldi susadım aşka.
öncelikle git bir bağlama al sonra edebiyatını öğrenir olursun kasma bu kadar.

aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza.
klavyenin başından kalk o zaman da ol denilesi insan feryadı, ne yapsın amk, sana karı-herif mi bulsun windows...
herkesin aşık olmak istediği bir dünyada birine denk gelememiş yazar feryadı.
olma kardeşim belanı aramıyosan olmucaksın aşık maşık. hayatını bitirme , ne güzel böle yaşıyorsun devam et.
lisede ilkokulda kaldi o aşk diye bisi yok canlar.
(bkz: gece gece icat cıkarma)

Belasını arayan insan soylemi. Hem istemekle olmaz ki bu, oluverir oylece.
Aşkı arayan yazarın beyanıdır. ilerde birilerine daha sor abi.
Sözlük, bende aşık olmak istiyorum, beraber kitap okuyacağım biri olmalı artık hayatımda. Ama kim? Beklenen kişi beklenmekten ne zaman vazgeçecek? Sabahattin Ali neden bukadar güzel yazıyor? Ve ben neden hala uyumadım?
keşke insanın her istediği, istediği anda olsa. ama olmuyor. isteyince hele hiç olmuyor. zaten aşk bu ummadığınız bir anda çalması gerek kapınızı. siparişle olacak bir olay değildir çünkü aşık olmak.
peki ya aşık olduğunu sanıp, aşık gibi davranıp şartlanmış aşk kazanmak?

edit: evde denemeyin.
Benide , ikiye yaz.
Sözlük yine aşk yuvasına dönmüş. Moruk bu işler için wc kullanın çünkü aşk midemi bulandırıyor. Amk herkes Özdemir Asaf kesildi. Sorsan manitası olmamıştır.
sözlük bana bir çare bul haykırışıdır. ama öyle böyle değil sevmek istiyorum sözlük, sevemedim hiç. sevgiyi hak eden insanlar da çıksa karşıma sevemedim. kim beni nasıl soğuttuysa aşktan sevdadan sevemiyorum. istemiyorum. her geçen gün böyle güzel bir kızın nasıl sevgilisi olmaz deniliyor sözlük, bana adam yok demekten sıkıldım. benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni ben beğenmem. *