bugün

Her ne kadar aynı şeyleri yaşamaktan korkulsa da gönül uslanmıyor.

Uzun zamandır kendi iç dünyamda yaşayan bir sevgilim var. Hiç yanımdan ayrılmıyor ya da ben delirdim amk.
Acı çekmeyi istemekle doğru orantılıdır.
Yav deli misiniz!
Ne kadar çok ihtiyacınız-çıkarınız varsa o derecede aşıksınız, ne kadar çok Menfaatiniz varsa o derecede seviyorsunuz.
Bu hep böyledir.
Eğri oturup, eğri konuşmayalım.
"Bu güne kadar cok az gercekten asik oldum ama hic kimseyle cikmadim. Ancak sunu soylemem lazim ki asik olup uzaktan sevmek bile guzel anasini satayim ya" şeklinde sürüp giden yazar serzenişlerine neden olabilecek durum.
Dur bakalım birine kafayı taktım, artık daha farklı bir yaşantım olsun istiyorum.
(bkz: rahat batması)
istemekle olmuyor, ben yıllardır istiyorum, hoşlaşma bile olmadı amk.
Acı çekmeyi aklından geçirmeyen insan düşüncesi . Ben sevilmeyi isterim daha çok , beni biri kendine bağlarsa ben ondan zaten kopamam, ben de bağlanıyorum . Dıştan soğuk , ilgisiz görünüyorum ama aslında öyle değil. Hah, işte o ayarı anlayacak bir kadın lazım. Yoksa aşık olup boşa kürek çekmenin bir anlamı yok bok gibi bir şey bence. Eziklik duygusunu deneyimledim. iğrenç bir şey.
(bkz: dertsiz başa dert almak) yapmayın. karşılıksız olursa hayattan soğutur. Tecrübeyle sabit.
stefan zweig bilinmeyen bir kadının mektubu kitabında ki gibi aşık olmak istiyorum dolu dizgin 4 nala...
istemekle olmayan şey. Ya biz de sorun var ya da bu siktiğimin şeyi bize denk gelmiyor.
insanın canı sıkılınca kendine göre bir meşkale bulamayınca sık sık aklına gelen şey.
Valla isteyince olmuyor.
Herhalde en son isteyeceğim bir durumdur. Zira aşık olmak benim için kendinde olmamakla eşdeğerdir. Kendini bilmemek, kendinden geçmek şeklinde de adlandirilabilir.
Aşık olunabilesi olmaktan geçer fikrimce. Doğru frekansta olmak gibi.
kuzum siz canınıza mı susadınız? tamam anlıyorum aşık olma duygusunu tatmak istemek diye bir şey gayet normal ama bunca insan rahat mı battı diyorsak bi bildiğimiz vardır. yapmayın canım etmeyin hiç gereği yok.
Rahat batması.
rahat mı batıyor. oturun oturduğunuz yerde.
ben istiyorum ulan.
Aşık olmak istemem. Aşık olmaktan korkarım ama karsımdaki kadini sevmek isterim. Yaninda kendimi iyi hissetmek yani. Onunla iyi vakit gecirmek ama olmamasi durumunda yok da olmamak. Hayatimin buyu k riskler almaktan hoslanmam zaten garanticiyimdir. Aşık olmak risk almaktır. Beni aşar bu mevzular hacimo.
(bkz: arkadaşlar tünelin ucu bombok bi yere çıktı)
tekrar düşünmek.*
Ben cok istiyorum cunku ask insani guzellestiriyor her anlamda. ama yok iste kimse. Ugruna raki icecek kimse kalmadi be.
başa bela almayı istemekle eşdeğer istek.
uzak durmak lazım.
aşk isteyerek olabilecek bir şey değil, inanın buna.
ama elimden bir şey gelmemek.
ya dünyaya geç gelmek, ya da vakit çok geç olmak.